NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

40. Uluslararası KKTC Fuarı

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ”Kıbrıs candır, Kıbrıs Türkiye’nin bir parçasıdır.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Kıbrıs candır, Kıbrıs Türkiye’nin bir parçasıdır. Anadolu’nun Marmara’sı, Ege’si, Trakya’sı ne ise Kıbrıs da Türkiye için aynı anlamı ifade ediyor” dedi.

40. Uluslararası KKTC Fuarı, törenle açıldı. Törene, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, KKTC Enerji Bakanı Sunat Atun, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay ve diğer yetkililer katıldı.

Zeybekci, konuşmasında, Kıbrıs’ı anlamak için Kıbrıslı gözle bakmanın gerektiğini belirterek, “Buraya gerek asimilasyon amacıyla gerek sindirme amacıyla uygulanan ambargoların Kıbrıs’a ne anlam ifade ettiğini bilmek lazım.” diye konuştu.

Kıbrıs’ın ulaşımıyla, alt yapısıyla, üst yapısıyla modern bir ülke haline geldiğini görmenin mutluluğu içerisinde olduğunu söyleyen Zeybekci, “İnşallah bundan sonra da Türkiye ile KKTC birlikte el ele sorunları beraber çözerek, Kıbrıs’ı bırakın namerde, merde bile muhtaç etmeyecek.” dedi.

Nihat Zeybekci, “Türkiye’den KKTC’ye Su Temini Projesi” kapsamında Türkiye‘den gelen suyun Kıbrıs’a getirilerinin olacağını söyledi. Bakan Zeybekci bu suyun, tarıma da ekonomik anlamda kazanımları olacağını vurguladı.

– “Kıbrıs, Türkiye’nin bir sebze deposu haline gelebilir

Türkiye‘den gelen su ile beraber Kıbrıs’ın iklimi sayesinde topraklardan refah fışkıracağını dile getiren Zeybekci, “Kıbrıs’ın Türkiye’nin bir sebze deposu haline gelebileceğini söyledi.

Bakan Zeybekci, bu sene 40’ıncısı düzenlenen Uluslararası KKTC Fuarı’nın Türkiye ayağını da sonbaharda “1. Kıbrıs Fuarı” olarak planladıklarını belirterek, “Can Kıbrısımızın ürünlerinin tanıtımını üstleneceğiz.” diye konuştu.

– “Yatırımcılara vergi indirimi sağlayacağız”

Kıbrıs’ta sürdürülen yatırımların Türkiye’de yaptıkları yatırımlar gibi teşvik edileceğini ve bu konuda vergi indirimleri sağlayacaklarını ifade eden Zeybekci, Kıbrıs’ın yatırımlar anlamında da çok daha farklı boyuta geçeceğini düşündüğünü kaydetti.

“Kıbrıs candır, Kıbrıs Türkiye’nin bir parçasıdır.” diyen Zeybekci, Anadolu’nun Marmara’sı, Ege’si, Trakya’sı ne ise Kıbrıs’ın da Türkiye için aynı anlamı ifade ettiğini sözlerine ekledi.

Başbakan Özgürgün de yoğun programına rağmen Bakan Zeybekci’nin de aralarında bulunmasının fuar açılışına ayrı bir heyecan ve anlam kattığını söyledi.

Fuarın, firmaların ticari ilişkilerinin gelişmesi açısından önemli olduğunu ifade eden Özgürgün, “Fuarımız, ülkemizde üretilen ürünlerin yanı sıra yabancı ülke ürünlerinin aynı ortamda, tek çatı altında sergilenmesi ve üreticilerimizin dış dünyayla buluşma imkanı yakalaması, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti-Türkiye Cumhuriyeti firmalarının ticari ilişkilerinin gelişmesi açısından fevkalade önemlidir.” diye konuştu.

Devlet olarak yurtdışı fuar ve tanıtım faaliyetlerinin desteklenmesi ve gelişen teknolojileri yakalayabilmeleri için kredi olanaklarının artırılmasının ülke ekonomisi için hayati önem taşıdığını vurgulayan Özgürgün, önceki yıl 60 bine ulaşan ziyaretçiyi ağırlayan uluslararası fuarın bu yılki ziyaretçilerinin 80 binlere ulaşacağı tahmin ettiklerini dile getirdi.

Konuşmaların ardından Akıncı, Siber, Özgürgün, Zeybekci ve Atun, fuarın açılış kurdelesini birlikte keserek, standları gezdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.