NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Aile İçi İletişim Derneği Piknikle Moral Verdi

Kuruculuğunu ve Başkanlığını Zeynep Göktaş’ın yaptığı Ankara’da faaliyet gösteren Aile İçi İletişim ve Toplumsal Sorunlar Derneği, Ankara Göksu Parkta piknik programı düzenleyerek temsilci ve üyelerine moral verdi.

 

30 Mayısta gerçekleşen Piknik organizasyonuna Güney Afrika’nın Kenya bölgesinden Hacettepe Üniversitesinde tahsil yapmakta olan aileler de katıldı. Aileye Dernek Başkanı Zeynep Göktaş tarafından Aile İçi İletişim ve Toplumsal Sorunlar Dernek madalyası takdim edildi. Keyifli piknikte Kenyalı aile ile diğer misafirlerin kurduğu iletişim gözleri yaşartırken mutlu ve büyük aile olmanın önemine, iletişim ve önemine de değinildi.

 

Organizasyona katılanlar arasında Kars-Ardahan-Iğdır Dernek Başkanı Hadi Bilgi,
Kansere gülümse Derneği Başkanı Selahattin Kaplan, Ankara kulübü Sinan Şube Başkanı Mustafa Koçer, Ankara temsilcimiz Hasibe Arslan, Eğitimci Hamza Yılmaz, Eğitimci Aysel Bayram, Eğitimci Suna Kılınç Özkul, Eğitimci Nilüfer Tok, Eğitimci Ali Murat Özkul, onursal misafir Perihan Özcan, Levent Özcan Gülsüm Bozkurt, Muhsin Gürün ve eşi Zerrin Bülbül onursal konuk olarak katılırken Erdal Sönmez, Elif Türkoğlu, Merve Burçin Eker, Erdinç Karaca ve Ankara Kadın kollarımız Nurhan Okşar da dernek misafiri olarak katıldı.

Başkan Zeynep Göktaş yaptığı açıklamada “Organizasyonumuza mazeretlerinden dolayı gelemeyen Değerli Başkanlarımız Kırıkkale Federasyon Başkanı Cemal Serttaş, Yeter Sucu, Zeynep Köşker, Sağırlar Federasyonu Başkanı H.Cemal Özkaymak, Nermin Şahin, Ankara Kulübü Yenimahalle Şube Başkanı  Hamit Başkaya aramızda olamamalarına rağmen güzel yürekleriyle bizlere iyi eğlenceler dileyerek selamlarını saygılarını ileterek, bizleri onurlandırdılar. Destek veren bütün gönül dostlarıma, katılan ve katılamayan STK Başkanlarımıza ve değerli üyelerimize şahsım ve yönetim kurulu üyeleri adına çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Derneğimiz daima çeşitli etkinlikler, konferanslar, seminerler yapmaya devam edecektir. Bu vesile ile de Mübarek Ramazan ayının tüm Türkiye’ye hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

 

Haber:Fatma Çetin Kabadayı / Aile İçi İletişim ve Toplumsal Sorunlar Derneği Balıkesir Temsilcisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com