NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Bahçeli: Tehcir yerinde bir karardır, bugün olsa yine kaçınılmazdır!

Bahçeli ‘Tehcir yerinde bri karardır ve bugün olsa yine kaçınılmazdır…’ dedi.

Grubunda konuşan Devlet Bahçeli, Almanya’daki parlamentonun onayladığı Ermeni tasarısına değindi. Burada tasarıyı eleştiren Bahçeli, “Tehcir yerinde bir karardır ve bugün olsa yine kaçınılmazdır…” dedi.

İşte o açıklamaları:

Almanya’nın soykırım kararına gel gitli tepki gösterdiler. Sözde soykırım iddiası Türkiye ile hesabı olan her ülkenin başvurduğu bir karalamadır. Buna dost ve müttefik bildiğimiz Almanya da eklenmiştir. Osmanlı İmparatorluğu savaşa Almanya’nın müttefiki olarak girmişti. Seferberlik öncesi Ermeni çeteleri faaliyete geçti. Birçok bölgede isyanlar vuku buldu. Katliamlar karşısında bile Osmanlı’nın soğuk kanlığını koruduğu tarihi belgelerde sabittir. 

Ermenilerin yerlerinin değiştirilmesi onları imha etmek değil, sonuna kadar doğru sonuna kadar helaldir. Yer değiştirme sırasında 1.5 milyon Ermeni ölmemiştir. tehcir sırasında Osmanlı ordusu katliam yapmamıştır. Bize soykırım suçlaması yapanlar Ermeni katliamlarını niçin eleştirmez? Savunmasız ve masum halkı topluca infaz eden Ermeni canileridir. Türk milleti yer değiştirme kararını vermemiş olsaydı istikbalda adımız olmazdı. Tehcir gerekliydi bugün olsa yine yapılırdı. Almanya tarih sayfalarını karıştırırken 1914’e değil aynaya baksın, orada aradığını bulacaktır. Hitler’i sinesinden çıkaran bir toplumun bize insanlık dersi vermesi traji komiktir.

Bizi üzen Türk olduğunu söyleyen milletvekillerinin de tasarıya evet demesi ve tasarının mimarlarından olmasıdır. Erdoğan haklı olarak ‘ne Türk’ü be, kanlarının laboratuvar testlerinden geçirilmesi lazım’ sözlerini biz söyleseydik ne ırkçılığımız ne kafatasçılığımız kalmıştı. Ancak iş kan tahliline kadar geldiyse bu işten hiç kimse yakayı kurtaramayacaktır.  Almanya’nın kararı hükümsüzdür ve bizim tarafımızdan kınanmıştır. MHP ecdadına toz kondurmaz. Biz tarihimizle onur duyar müfterilere avuç açmayız. Biz alçak oyunları bozarız. Allah’ın izniyle oyunları yine bozacağız. Zaman alabilir emek isteyebilir ancak oyun sahnelendiği müddetçe biz dinlenmek haramdır. Oyun bozulacak MHP tepeden tırnağa temizlenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com