NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Bakan Avcı’dan dershane açıklaması!

Bakan Avcı, AYM’nin dershaneler ile ilgili verdiği karar sonrası dershane temsilcileriyle bir araya geldi.

Anayasa Mahkemesinin, dershanelerin dönüştürülmesini öngören Kanun’un ilgili hükümlerinin iptaline ilişkin gerekçeli kararının ardından Milli Eğitim Bakanlığı dershane temsilcileriyle bir araya geldi. 

Toplantıya Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı MEB Müsteşarı Yusuf Tekin ve MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Ömer Faruk Yelkenci katıldı. Toplantıya dershaneleri temsilen  ÖZDEBİR Başkanı Faruk Köprülü, TÖDER Başkanı İbrahim Taşel ve Özel Öğretim Derneği Genel Başkanı Ahmet Akça katıldı. Altunizade Öğretmenevi’nde gerçekleşen toplantı yaklaşık 2,5 sürdü. 

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAYINLANACAK

Toplantının ardından açıklama yapan Bakan Nabi Avcı gelecek hafta yayınlayacakları yönetmelikle eğitim camiasının beklentilerini karşılayacaklarını umut ettiklerini söyledi. Avcı “Milli eğitim Bakanlığı olarak Anayasa Mahkemesinin gerekçeli kararı doğrultusunda ikincil mevzuatta yapacağımız düzenlemelerle ortaya çıkması muhtemel yasal boşluğu nasıl giderebileceğimizi sektör temsilcisi arkadaşlarımızla istişare ederek belli bir noktaya getirdik. Önümüzdeki hafta yayınlayacağımız yönetmelikle ikincil mevzuatla ilgili yapılması gerekenler yapılmış olacak. Böylece velilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, girişimcilerimizin, eğitimcilerimizin beklentilerini en uygun biçimde karşılayacağımızı umut ediyorum. İnşallah önümüzdeki hafta yönetmelik de yayınlandıktan sonra daha ayrıntılı olarak yaptığımız düzenlemeleri, anlamını ve sonuçlarını birlikte konuşma fırsatını bulacağız” dedi.

“EK KURS İHTİYACI OKUL SİSTEMİ İÇERİSİNDE ÇÖZÜLMESİ SAĞLANACAKTIR”

Özel Eğitim Derneği Başkanı Ahmet Akça dershanelerin dönüşüm sürecinden geri dönüşün eğitim camiasına bir yarar sağlamayacağını belirterek yaptıkları toplantıdan sonra sektörlerindeki belirsizlik endişesinden kurtulduklarını ifade etti. Akça “Bugün sayın bakanımızla yaptığımız çalışmada gördüğümüz olay şu. Sektörün en büyük endişesi belirsizlikdi. Bu belirsizlik bizim zihnimizde gitti. Belirsizlik yok. Bu süreçte dönüşüm kapsamına giren temel liseler ve dönüşüm okulları güçlenerek çıkmıştır. Dershanelerin dönüşüm süreci bir yola girdi. Bunu gerişe döndürmek ne velilerimize ne öğretmenlerimize ne öğrencilerimize ve ne eğitim camiamıza bir yarar sağlamayacaktır. Yeni getirilen düzenlemelerle temel liselerin ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu ek kursların okul sistemi içerisinde legal bir zeminde çözülmesi sağlanacaktır. Biz bu gün bunu gördük” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com