NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

BAYIR BUCAK TÜRMENLERİNE YARDIM

Kazan Belediyesi Bayır Bucak Türkmenleri için başlattığı yardım kampanyasına destek çığ gibi büyüyor

 

Kazan Belediyesi Bayır Bucak Türkmenleri için başlattığı yardım kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. Kampanyaya yoğun ilgi gösteren vatandaşlar evinde bulduğu ne varsa göndermeye çalışıyor. 20 yıldır evde yalnız yaşayan 2 çocuk annesi 82 yaşındaki Hanife Okçu, evindeki pirinç ve tarhanasını bölüp getirdi.

Ak Parti Genel Merkezi’nin Bayır Bucak Türkmenleri için başlatmış olduğu yardım kampanyasına Kazan Belediyesi’nden büyük destek geldi. İlçe genelinde başlatılan yardım kampanyasına destek çığ gibi büyüdü. Kampanya sürecinde kışlık giyim ve ayakkabı ile ısıtıcıların yanı sıra un, tuz, şeker, yağ, makarna, bal, battaniye, oyuncak gibi ürünler yer aldı. Bir hafta içerisinde yaklaşık 2 tır dolu yardım toplandı.  Yardım kampanyalarının toplandığı merkezde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Lokman Ertürk paketleme yapan çalışanlara yardım etti. Toplanan bağışların çoğunluğunu ise evden getirilen malzemeler oluşturdu. Özellikle 82 Yaşındaki Hanife Okçu’nun evde kışlık olarak sakladığı tarhana ve pirincini elinde bastonu ile  yürüyerek yardım toplama merkezinde görevlilere teslim etmesi Belediye Başkanı Lokman ertürk’ü ve merkezde bulunan çalışanları duygulandırdı. Aynı dakikalarda 53 yaşındaki Servahdi Alıcı isimli bir çay ocağı işletmecisi ise babasından kalma tek kırma tüfeğini bayır Bucak Tümenleri için göndermek istedi.

Bayır Bucak Türkmenlerinin haklı mücadelesini sonuna kadar destekleyeceklerini belirten Belediye Başkanı Lokman Ertürk “Bugün Bayır Bucak Türkmenlerini kurtuluş savaşı mücadelesi veriyor. Haklı davalarında sonuna kadar onların yanlarındayız. Toplanan yardımlara bakıldığında da millet olarak tavrımızı ortaya koyduğumuzun açık bir göstergesidir”dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com