NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Çankırı Yöresel Tatlar Ataşehir’de

Ataşehir Belediyesi’nin desteği ile Ataşehir Tüm Çankırılılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nce düzenlenen 2. Çankırı Yöresel Tatlar ve El Sanatları Festivali açıldı…

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Tüm Çankırılılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Ataşehir Belediyesi’nin desteği ile Doğa Ataşehir’de düzenlenen ve 10 gün sürecek olan Yöresel Günler etkinliğinde 2. Yöresel Tatlar ve El Sanatları Festivali başladı.

Mehmet Bağcı başkanlığındaki Ataşehir Tüm Çankırılılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi desteğin ve Yöresel Günler etkinliği kapsamında düzenlediği 2. Çankırı Yöresel Ttalar ve El Sanatları Festivali Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu, siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan yardımcılarının katıldığı törenle açıldı.

Çankırı’nın yöresel yemeği keşkek ikramının da yapıldığı etkinlikte Çankırı’nın sembolü kaya tuzu ve tuz ürünlerinin yanı sıra Çankırı’ya has tatlar Ataşehirlilerin beğenisine sunuldu. Çankırı’nın yöresel ürünlerinin yanı sıra ülkemizin çeşitli bölgelerinden de organik yöresel ürünler stantlarda satışa sunuldu.

Atatürk Mahallesi Doğu Ataşehir’de düzenlenen 2. Çankırı Yöresel Tatlar ve El Sanatları Festivali’ne Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ile birlikte AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altunkaynak, MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel, Aaşehir Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Der ve İlhami Yılmaz, Çankırı Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Sami Soydal, İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada, İstanbul Çankırı Dersekleri Federasyonu 1. Bölge Başkanı Zeynettin Aydın, siyasi parti ilçe yöneticileri ile CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Nihan Erol ve siyasi parti kadın kolları yöneticileri, mahalle muhtarları, Çankırı ve Ataşehir’de bulunan birlik, dernek ve STK başkan ve yöneticileri Çankırılılar ile birlikte Ataşehirliler katıldı.

Saat 14:00’da kurdele kesimi yapılan açılışta sırasıyla; dernek, federasyon, vakıf ve siyasi parti başkanlarının konuşmalarını takiben Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu’nun organizasyonu yapanları kutladığı konuşma sonrasında stantlar gezildi.

Açılış töreni sonrası gezilen stantlardaki ürünleri inceleyen Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu ve protokol ekibi ikram edilen yöresel Keşkek yemeğini tattılar.

Ataşehir Atatürk Mahallesi Batı Ataşehir’de 6 Nisan’da başlayan 2. Çankırı Yöresel Tatlar ve El Sanatları Festivali 17 Nisan tarihine kadar 10 gün süreyle açık kalacak.

Etkinlikte küçük yaşta geçirdiği menenjit nedeniyle yüzde 97 engelli 14 yaşındaki Hatice Çetinkaya ve oğlu askere gidince yalnız kalan maddi sıkıntı içerisine giren kendisi de engelli ane Mürvet Çetinkaya yararına stant açıldı. Etkinlikte açılan stantta yardımseverler tarafından üretilen mantı ve gözleme gibi ürünlerin satışlarından elde edilen gelir engelli ve maddi sıkıntı içindeki aile yararına kullanıcaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com