Cübbeli Ahmet Hoca&...

Seslichat 7 Temmuz 2016, Perşembe 0 0

Habertürk’te Nevzat Çiçek’in sunduğu programa katılan Ahmet Mahmut Ünlü Halk TV ve Ayşenur Arslan’ı eleştirdi.

Daha önce Halk TV’de Ayşenur Arslan, CübbeliAhmet Hoca için ‘aşağılık’ gibi ifadeler kullanmıştı.

Cübbeli Ahmet Hoca kendisi hakkında kullanılan bu ifadelere cevaben “Arkadaş her hafta siz niye benden bahsediyorsunuz. Reyting demekki Halk Tv’nin de reytingi düştü benimle toparlamaya çalışıyor” dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca şu ifadeleri kullandı;

“ALLAH TESETTÜRE SOKSUN DİYE DUA EDİYORUM”

Ayşenur Arslan denen hanım ablamız diyorum. Anama etmediğim duayı sana ettim. Allah tesettüre soksun falan filan. Kadıncağızın uykuları kaçtı belki tutarsa diye.

Cübbeli Ahmet Hoca’dan Ayşenur Arslan’a salvolar VİDEO

“HALK TV’NİN REYTİNGLERİ DÜŞTÜ”

Kadıncağız geliyor bana diyor ki bayrağı niye istismar ediyorsun diye. Yav arkadaş her hafta siz niye benden bahsediyorsunuz. Reyting demekki Halk Tv’nin de reytingi düştü benimle toparlamaya çalışıyor. Senin ne zorun var her hafat ben malzeme olacak. Başbakan değilim, vekil değilim, kefil değilim, bürokraside bir adım yok, bir vatandaş olarak oturan bir adamım. Hiçbir iddiamda yok.

“BENİ YAKINDAN GÖRMEK İSTİYOR DEMEK Kİ”

Her hafta şöyle dedi böyle dedi ama nasıl hakaretler, bildiğiniz gibi değil. Bir diyor ki ne olur dava aç. Mahkeme de görmek istiyormuş. Demek ki yakından görmek istiyor. Gel buradan çıkarken görüşelim. Halk TV’ye çağır beni. Herkes gülüyor benim konuşmalarıma senin niye tüylerin diken diken oluyor”

Ayşenur Arslan başörtülü kızlardan rahatsız oldu VİDEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir