NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Devlet Bahçeli: Bu oyunu bozmazsam namerdim

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Paralelin bünyemize el geçirmesini hiçbir bedbaht göremeyecektir” dedi.

Bahçeli, MHP Kayseri İl Başkanlığının bir düğün salonunda düzenlediği iftar programında partililerle bir araya geldi.

İftarın ardından konuşan Bahçeli, mensubu olmakla övündükleri Türk-İslam davasının oyunları boza boza bugünlere geldiğini belirtti.

47 yıldır önlerine engel çıkardıklarını, şehadet ve mahkumiyetlerle sınandıklarını, yokluk ve mağduriyetlerle imtihan edildiklerini yine de namerde el açmadıklarını, geleneklerinden kopmadıklarını, zehirli vaatlere, yoldan çıkarmak isteyenlere kanmadıklarını ifade eden Bahçeli, “Çünkü biz Türk tarihinin sırtımıza yüklediği yüksek sorumluluğun idrakindeydik. İnanmadığımız hiçbir ilişkinin yanında olmadık, paylaşmadığımız hiçbir görüş ve düşüncenin kıyısında, köşesinde yer almadık. Hamdolsun ki yolumuz doğrudur, fikirlerimiz doğrudur, davamız ve gönül veren ülküdaşlarımız doğrudur.”dedi.

“Davaya sadakat onurdur” diyen Bahçeli, şöyle konuştu:

“Onur insana mahsustur. Onurlu bir dava adamı için oyunların bozulması, kumpas duvarlarının altüstü edilmesi şarttır, namus meselesidir. İşte sizler bunu yapacaksınız. İşte sizin gibi samimiyet burçları, Milliyetçi, Ülkücü Hareket’e leke sürmeye çalışan namertlerin oyunlarını başlarına geçirecek. İnanıyorum ki sancağı düşürmeyeceksiniz. On yıllardır elden ele taşınarak bugünlere ulaşan üç hilali, değişim kisvesi altında tasfiye ve silme girişimine sessiz kalmayacak, bu oyuna gelmeyeceksiniz. Dahası niyet sahiplerini şaşkına çevirecek, oyunlarını bozacaksınız. Hepiniz bayraksınız, hepiniz vatansınız, hepiniz Türklüğün timsali ve umudusunuz. Bu umuda kara çaldırmayın. Bu umudu boşa çıkarmayın. Oyunu bozun, oyunculara hak ettikleri dersi sonuna kadar verin.”

“BIRAKIP GİDENLER, FİKRİ SAVRULMA YAŞAYANLAR”

Bahçeli, her milliyetçinin ülkücü olmadığını ancak ülkücü olmak için milliyetçi olmanın ön şart olduğunu vurgulayarak, milliyetçiliğin milletine mensubiyetin, heyecan ve hamaseti aşan bir idrak hali ile kavranması olduğunu, ülkücülüğün ise milliyetçilik fikriyat ve hissiyatının gönül, vicdan ve ruhlarda yükseltilerek sonsuza kadar yaşatılması için her alanda verilen imanlı bir mücadele olduğunu anlattı.

Kendilerini çekemeyenlerin, yarı yolda bırakıp gidenlerin, başkalarının oyunlarında figüran olmayı tercih edenlerin, nefesleri kesilip fikri savrulma yaşayanlar olduğunu söyleyen Bahçeli, şöyle devam etti:

“Geçmişte bizim kullandığımız ‘Değişecek, her şey değişecek’ sözünü anlamından soyutlayıp kendilerine mal edenler, aslında değişe değişe değişe omurgalarını kaybetmişler, yörüngelerinden kopmuşlardır. Fason fikirlere, vizyonsuz yorumlara, içi boş sloganlara, başkalarının yazdığı oyunlara hizmetkarlık yapanlar, içlerine sinsice yerleştirilmiş virüsleri taşıyan süslenmiş kavramlarla bütün benliğimizi yiyerek tüketmenin arayışındadır. Bunların şer maksatları açıktır. MHP geriye düşürülürseTürkiye‘nin bölünmesi kolaylaşacaktır. Paradigma aşısı tutarsa MHP tökezleyecek, yıkılacaktır. Bunun karşılığında hırsız, hain, rüşvetçi, müzakereci çevreler kazançlı çıkacaktır.”

“OKYANUS ÖTESİ TEZGAHIN BAŞINDA”

Bahçeli, “Parti için demokrasi olsun” diyenlerin bu oyunun bir parçası olduğunu savunarak,“Şahsi beklentileri karşılanmayan ve nefsine esir düşmüş kim varsa, oyunun içindedir. Okyanus ötesi tezgahın başında, oyunun kurucusudur. Paralel çetenin kalemşörleri, Türk düşmanları, Türkiye muhalifleri, iç ve dış karanlık odaklar, malum terör örgütleri, bir kısım medya ve sermaye sahipleri oyunun içindedir. Siz bakmayın AKP’nin paralel husumetine, Pensilvanya ile kaçak saray, MHP karşısında yeni bir ittifak kurmuştur. Aleyhimizde verilen AKP ile cemaat mensubu hakimlerin ortaklaşa sonuçlandırdıkları Yargıtay kararı, bunun en açık delilidir.” ifadelerini kullandı.

“Değişim olursa iktidar olunacak gibi sapkın bir iddia olduğuna” dikkati çeken Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Değişim gerçekleşirse oy oranı yüzde 20’leri aşacakmış. Çarpıtma bu kadar ileridir. Yani biz başkalaşarak iktidara gelecekmişiz. Temellerimizden ayrılırsak Başbakanlıkın kapısı açıkmış. Bu sefil tez ve iddiaları dillendirenlerin utanma duyguları hiç kalmamıştır. Tavşan parti kurmak için zemin yoklayarak, kır atçıları toplayarak siyasi tasarıma koyulanlar, Milliyetçi, Ülkücü Hareket’i ne zannetmektedir? Madem iktidara bu kadar yaklaşmışlardı, MHP’de aktif görev yaparken ne yapıyorlar, neyle uğraşıyorlar, hangi hile ve desisenin peşinde koşuyorlardı? Bahsedilen iktidar kimin iktidarıdır? Paralelin siyasi bünyemize el geçirmesi iktidar görülüyor ve ima ediliyorsa bunu hiçbir bedbaht göremeyecektir. Eğer Pensilvanya’nın kılıcını kır atın üzerinden sallayarak bozkurdu köleleştirme oyunu sonuç verirse ve biz buna engel olamazsak biliniz ki hayat bize haram olsun. 47 yılın tamamında bulunan, milletine ve dava arkadaşlarına sevdalı bir ülkücü olarak bu oyunu bozmazsam, oyuncuların foyasını ortaya çıkarmazsam namerdim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.