NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Düzce’de ”Sevgi Dili” söyleşisi

TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, ”Gelecek nesle yatırım yapmalıyız.

DÜZCE (AA) – TBMM Aile Bütünlüğünün Korunması Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Gelecek nesle yatırım yapmalıyız. Yaptığımız yolları, binaları kullanacak olan gelecek nesil. Onları hem eğitime motive etmek hem de kendilerini misyon ve vizyonları olarak mutlu etmemiz gerekiyor” dedi.

Keşir, Düzce Üniversitesi (DÜ) tarafından Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Sevgi Dili” söyleşisinde yaptığı konuşmada, madde bağımlılığının çağın en önemli sorunlarından olduğunu, gelecek nesillere yatırım yapılması gerektiğini vurguladı.

Keşir, şunları kaydetti:

“Çok büyük denklemin parçalarının eksik olduğu ortaya çıktı. Toplumda saygı, sevgi görülmüyorsa pek çok sebepleri var. Haluk Piyes de bunları çok güzel anlattı. Bizi son derece destekledi. Onu burada misafir etmekten çok mutlu olduk. Ben hep bunu söylüyorum. Gelecek nesle yatırım yapmalıyız. Yaptığımız yolları, binaları kullanacak olan gelecek nesil. Onları hem eğitime motive etmek hem de kendilerini misyon ve vizyonları olarak mutlu etmemiz gerekiyor. O anlamda Haluk Bey gençlere iyi bir örnek. Bizi kırmayarak geldiği için teşekkür ediyorum.”

Oyuncu ve yönetmen Haluk Piyes ise bağımlılıkla mücadele konusunda öğrencilerle deneyimlerini paylaştı.

Piyes, söyleşinin ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, gençlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Yaklaşık 25 yıldır sosyal danışmanlık yaptığını anlatan Piyes, günümüz gençliğinin en büyük sıkıntısının madde bağımlılığı olduğuna dikkati çekerek, “Her fırsatta gençlere aşılar vermeye çalıştım. Bağımlılıktan kurtulmanın yolu sevgi aşısıdır. Bu aşıları alan insanlar bağımlılık tuzaklarından uzak duruyorlar. Özellikle aile içi sevgi aşısı çok çok daha önemli. Aile içinde ‘seni seviyorum’ diyebilmeliyiz. Bunu aşılamaya çalıştık.” şeklinde konuştu.

Bağımlılıkların temelinde yatan sıkıntılardan birinin de muhabbetsizlik olduğunu aktaran Piyes, şöyle devam etti:,

“İlk etapta ailemizle olmadığımız vakitlerde, babamızdan ‘seni seviyorum’ sözünü duymadığımızda, başka yerlerde bu sevgiyi alabiliyoruz. İşte bunu kötü arkadaşlıklarda ya da örgütlerde bulabiliyoruz. Buradan gençlere değil de gençlerin ailelerine seslenmek gerekiyor. Aileler sevgi yelpazesini geniş tutup, ‘seni seviyorum’ diyerek onlarla muhabbet dolu olsunlar. Eşlerini de sevsinler. Erkekleri biliyoruz ne zaman eşlerine seni seviyorum diyorlar. Bunu söylemek istiyorum. Çocuklarda da sorun var. Evlatlar olarak bizim de babalarımıza dönmemiz lazım. Şeytanın bacağını, kısır döngüyü kıralım. Eğer vefat ettilerse dua edelim. Yaşıyorlarsa seni seviyorum diyelim.” ifadelerini kullandı.

Söyleşinin sonunda katılımcılara Haluk Piyes’in başrolünü oynadığı ve yönetmenliğini yaptığı “Ateş” filmi izlettirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.