Edebiyat Fakültesi ...

20 Haziran 2016, Pazartesi 0 0

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi logo yarışması açtı.

prof.dr.-zeki-tekin-001.jpg

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak Logo Tasarımı Yarışması açtı.

Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Tekin yaptığı açıklamada, Fakültemizin ulusal ve uluslararası boyutta tanıtılması amacına yönelik olarak, çalışma konularını tanıtıcı, anlaşılabilir, özgün, estetik ve akılda kalıcı bir logoya ihtiyaç duydum ve bu doğrultuda Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Logo Tasarımı Yarışması düzenledik, dedi.

Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının katılabileceğini belirten Prof. Dr. Zeki Tekin, 30 Mayıs 2016 tarihinde son bulacak yarışmaya dijital olarak başvuru yapılabileceğini söyledi.

Karabük Üniversite Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Tekin, yarışma ödülünü 2 bin TL olarak belirlediklerini, Jüri tarafından birinci seçilecek eserin 6 Haziran 2016 tarihinde Fakültenin web sitesinde ilan edileceğini sözlerine ekledi.

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi tarafından açılan logo yarışmasının şartnamesine http://edebiyat.karabuk.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Yarışma için hazırladığınız logoları, 30 Mayıs 2016 tarihi Saat: 24.00’e kadar seymasilmaz@karabuk.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir