NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Filistin’den Altın Madalya

Milli tekvandocuya Filistin’den altın madalya

Filistin’in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa, Asya Kıtası Olimpiyat Elemeleri’nde Filistin’i temsil ederek bronz madalya kazanan tekvandocu Bahri Tanrıkulu’na Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ın gönderdiği altın madalya ve onur belgesini takdim etti.

Filistin’in Ankara Büyükelçiliği rezidansında Büyükelçi Mustafa’nın ev sahipliğinde iftar daveti verildi. Davete, Ankara’da yaşayan Filistinliler, büyükelçilik çalışanları ve gazeteciler katıldı.

Büyükelçi Mustafa, burada yaptığı konuşmada, iftara onur konuğu olarak davet edilen eski dünya şampiyonu ve olimpiyat ikincisi milli tekvandocu Bahri Tanrıkulu’nun Filistin’e gönül vermiş gerçek bir Filistin aşığı olduğunu belirterek, “Tanrıkulu, Filistin’e olan duygularını icraata geçirerek, Filistin’i uluslararası arenada temsil etmeye karar verdi.” dedi.

Milli tekvandocu Tanrıkulu’nun, Türk yetkililerin de desteğiyle Filistin adına Asya Kıtası Olimpiyat Elemeleri’ne katıldığını ve bronz madalya almaya hak kazandığını hatırlatan Mustafa, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas tarafından gönderilen onur belgesi ve altın madalyayı Tanrıkulu’na takdim etti.

Tanrıkulu ise uzun yıllar Türk Milli takımında ülkesini temsil etmekten mutluluk ve onur duyduğunu belirterek, Filistin bayrağı altında Asya şampiyonasında üçüncülük elde etmekten de aynı mutluluk ve şerefi hissettiğini söyledi.

Filistin’i temsil etme sebebinin madalya kazanmak olmadığını vurgulayan Tanrıkulu, şunları kaydetti:

“Amacım Filistin bayrağını uluslararası arenada temsil etmek ve sportif anlamda Filistinlilerin sesini duyurarak Filistin’e destek olmak. Bunu da başardığımı da düşünüyorum. Filistin halkı için öncü olmak, başarılı Filistinli gençleri dünya arenasına çekmek ve spor yaparak hayata tutunan gençlerle Filistin’in sesini duyurmak benim hedefim. Filistin’in varlığının daha çok gündeme gelmesi amacıyla müsabakalara katıldım ve bundan sonraki süreçte de Filistin’i temsil etmeye devam etmek istiyorum.”

Eski dünya şampiyonu ve olimpiyat ikincisi milli tekvandocu Bahri Tanrıkulu, Filistin adına 2016 Rio Olimpiyatları’na kota alabilmek için Filipinler’de düzenlenen Asya Kıtası Elemeleri’ne katılarak bronz madalya kazanmıştı.

 

Filistin’den Altın Madalya

Filistin’den Altın Madalya

Filistin’den Altın Madalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com