NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

HASAN BAYAT DÜNYA EVİNE GİRDİ

Iğdır’ın tanınmış ailelerinden Zehra Bayat ve Rahmetli polis memuru Cahit Bayat’ın oğlu Hasan Bayat, bugün yapılan törenle Selda İştar ile dünya evine girdi.

İstanbul’da görev yapan çiftin düğünü 31 Ağustos’ta İstanbul Ramada Plaza Asia Airport Otel’de daha sonra da 5 Eylül 2014 tarihinde Iğdır Anatolia Düğün Salonu’nda yapıldı.

Düğüne il içi ve il dışından çok sayıda önemli davetli katıldı. Gelin ve damadın dansıyla başlayan düğün, konukların oyun, dans ve halay çekimiyle devam etti. Kılıçlı Halk Oyunları grubunun gösterisiyle misafirler büyülendi. Tören pasta kesimi ve takı merasimi ile son buldu. Zehra Bayat “Çok mutluyum, Allah herkesin evladına yuva kurmayı nasip etsin, gelin kızımız da ailesi altın gibi,” diyerek sevincini belli ederken, damat Hasan Bayat “Bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan dostlara teşekkür ederiz,” diyerek mutluluğunu dile getirdi. Biyolog Mine Bayat ise “Ağabeyime ve yengeme ömür boyu mutluluklar diliyorum,” derken Hüseyin Bayat, “Hem yengemiz hem ailesi mükemmel insanlar, dilerim birbirlerine olan bu sevgi ve saygıları ömür boyu devam eder, ağabeyim adına çok mutluyum,çok yakışıyorlar, Allah mesut etsin,” dedi.

4 Eylül tarihinde kesilen koç ve davul zurna eşliğinde başlatılan kına yemeği ve gecesinin de çok güzel geçtiği vurgulanırken çiftin bir iki gün içinde İstanbul’a dönecekleri açıklandı. Habername.com olarak gelin ve damada ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

haber:F.Çetin Kabadayı 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com