NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

HDP’liler öldürülen PKK’lıların ailelerine iftar verdi

Iğdır’da, HDP ve DBP İl örgütleri çeşitli tarihlerde ölen PKK, HPG, YPG ailelerine iftar yemeği verdi.

ığdır merkeze bağlı bir lokantada gerçekleşen iftar yemeğine DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel, HDP İstanbul Milletvekili aynı zamanda Meclis Başkan Vekili Pervin Buldan, Iğdır Milletvekili M.Emin Adıyaman, Iğdır Belediye eş başkanları Murat Yikit, Şaziye Önder, DBP ve HDP Iğdır il eş başkanları ve aileleri katıldı. Burada konuşma yapan Pervin Buldan, Kürtlerin yüzyıllardır tüm acılara maruz kalmasına rağmen her zaman başarılı ve kazançlı çıktığını savundu.

HDP'liler öldürülen PKK'lıların ailelerine iftar verdi

“ÇAĞIRDIĞINIZ İFADELERE GELMEYECEĞİZ”

Buldan, “Öncelikle Ramazan ayının ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İçerisinde bulunduğumuz süreç çok yakıcı süreçtir. Sizler her biriniz yüreğinizdeki acıları, ödediğiniz bedelleri ve döktüğünüz gözyaşlarını hepsini buraya getirdiniz. Yaşadığınız acılar ve duygular ortak. Bundan sonraki süreçte el ele vererek omuz omuza yürüyerek bu üzerimizdeki baskıyı, şiddeti ve katliam politikasını boşa çıkarmak için buna çok ihtiyacımız var. Yüzyıllardır Kürtler bu tür acılara maruz kalmasına rağmen her zaman bu süreçten başarılı ve kazançlı çıkmıştır. Evet bu gün milletvekillerimizin dokunulmazlıklarını kaldırılması ile birlikte savcılar harekete geçmişler. Telefonla arayıp ifadeye çağırıyorlar. Bugün 3 milletvekilimiz telefonla ifadeye çağırdılar. Ancak şunu başından söyledik, şimdi de söylüyoruz! Bizler sizin bu hukuksuzluğunuza karşı dik duracağız, eğik durmayacağız biat etmeyeceğiz, çağırdığınız ifadelere gelmeyeceğiz ve size ifade vermeyeceğiz” dedi.

HDP'liler öldürülen PKK'lıların ailelerine iftar verdi

TUNCEL: HALKIMIZIN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN MÜCADELEYİ BÜYÜTELİM

Ardından konuşan DBP Eş Genel Başkanı Sebahat Tuncel ise, “Barışın da savaşın da ne olduğunu en çok bu uğurda evlatlarını veren aileler biliyor” diyerek, “Buradaki aileler savaşın da barışın da ne demek olduğunu çok iyi biliyorlar. Buradaki ailelere söz verseniz barış derler. Artık savaş sona ersin derler. Çünkü buradaki aileler çocuklarını verdiler en değerli varlıklarını verdiler. Bize düşen görev ise halkımızın onurlu bir geleceği için ve halkımızın özgür bir şekilde yaşaması için mücadele etmemiz gerekir. Halkımızın kendi dili ile kimliği ile kültürü ile özgürlüğüne kavuşması için mücadeleyi büyütmek gerekir. Bunun içinde karşımızda bunu engellemek isteyenler vardır. Başta bu ülkenin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve AKP hükümeti var. Bu sadece Kürtlere karşı değil, kadınlara ve Türkiye halklarına karşı savaş açmış durumda ama bu savaş karşısında direnenler de var. İşte AKP faşizmi karşısında direnenlere selam olsun.

HDP'liler öldürülen PKK'lıların ailelerine iftar verdi

KÜRT HALKI KENDİ KADERİNİ TAYİN ETMEYE VE KAZANMAYA ÇOK YAKIN

Kürtlere karşı topyekun savaş açmış durumdadır. Bir yandan milletvekillerimizi parlamentodan atmak istiyor, bir yandan belediyelerimize el koymak istiyor. Bir yandan Kürtlerin varlığına yönelik her türlü saldırıların yanında oluyor. Rojava devrimini boğmak istiyor. DAİŞ’in El Nusranın yanında yer alıyor. Tüm Kürtleri terörist ilan ediyor. Ama biz ona diyoruz ki senin bu politikalarına karşı faşizmi yeneceğiz ve sen o sarayda tek başına oturamayacaksın. Sen varlığını korumak için onca savaşı çatışmayı göze alıyorsun. Gençlerin ölümlerinde iktidar elde etmeye çalışıyorsun. Kürt halkının kendi kaderini tayin etmek konusunda önemli bir dönemeçteyiz. Biz kazanmaya çok yakınız. Birlikte dayanışacağız, yan yana duracağız ve kazanacağız. Şimdiye kadar ne kazandıysak dayanışmayla birlikte mücadeleyle kazandık” şeklinde konuştu. Yapılan konuşmaların ardından program verilen iftar yemeği ile son buldu.

HDP'liler öldürülen PKK'lıların ailelerine iftar verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com