NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Iğdır İl Emniyet Müdürlüğünde İmza Günü Yapıldı

Kapak tasarımını Polis Memuru Necdet Bozali ve Sabahattin Usta’nın hazırladığı Eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı’nın, Maktul isimli romanın tanıtımı için İl Emniyet Müdürü Yüksel BABAL tarafından Iğdır Emniyet Müdürlüğünde imza günü yapıldı.

İmza gününe Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Çelik, Orman Müdürü Mete TÜRKOĞLU, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hamdi Görkem GENÇTÜRK, Çevre ve Şehircilik Şube Müdürü Zehra ARAT, Pasaport Şube müdürü Semra Öztürk, Yazar Hatice Tağal, Yazar Yunus KARAÇÖL, Eczacı-Şair Sabahat KARAGÖZ ve polis memurları katıldı.

Yazar Fatma Çetin Kabadayı “Iğdır Emniyet Müdürümüz Yüksel BABAL’a nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Söz verdiği gibi büyük bir hassasiyetle şahsıma imza günü yaptı ve unutamayacağım bir tanıtım günü yaşattı. Allah ondan ve emeği geçen bütün dostlardan razı olsun. Bir yazarın isteyeceği tek şey okunmak, anlaşılmaktır. Duyarlı dostlarımız da sağ olsunlar bizi bu günde yalnız bırakmadı. Başta Emniyet Müdürümüz Yüksel BABAL olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her şey harikaydı, inşallah okuduklarında ben de onlardan bunu duyarım.” dedi.

Hoşçakal Anne ve Mor Hırka’nın devamı olarak yayınlanan Maktul isimli eserin kapak tasarımı Sabahattin Usta ve Necdet Bozali’ye, editörlüğü Yeşim Coşkun’a ait. 240 sayfadan oluşan ve çocuk tecavüz ve cinayetlerini konu alan roman Mola Yayınlarından piyasaya çıktı. Yazar Kabadayı’nın roman, yardımcı ders kitabı ve masal dallarında daha önce yayınlanmış 38 kitabı bulunuyor. Okurlarıyla hatıra fotoğrafı çekinen yazar, yeni eserinin yanında Mor Hırka, Nacizhane Öykühane, Elveda Evliliğim, iHTİyar, Sokak Sesleri ve diğer kitaplarını da imzaladı.

 

Maktul Romanının Editörü Yeşim Coşkun tarafından kaleme alınan tanıtım bülteninde “Fatma Çetin Kabadayı’nın “Hoşça Kal Anne” ve “Mor Hırka” romanlarının devamı olan Maktul, yepyeni bir serüvenle devam ediyor. Iki ceset, kesiik eller, parçalanmış bedenler… Duygu’yu, ailesini ve dostlarını içine alan bu esrarengiz roman bütün karakterlerini derinden etkileyecek ve hayatlarını geri dönüşü olmayan bir biçimde değiştirecektir. Akıcı üslubu, derin karakterleri ve sürükleyici olay dizisi ile bir çırpıda okuyacağınız “Maktul” her sayfasında yeni bir sırra tanıklık edeceğiniz ve “güven” duygunuzu yeniden sorgulamaya başlayacağınız bir roman olacak. İpuçları ile adım adım cinayeti çözeceğiniz bu hikâyede insanlık tarihinin en büyük utançlarından birine şahit olacaksınız.” 

 

Saat 14.00’de başlayan imza günü saat 16.30’da son buldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.