NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

İKİ GAZETECİ BİR ESER; “SESSİZ ÇIĞLIK” RAFLARDA YERİNİ ALDI

Gazeteci-yazar Erhan PALABIYIK ve Gazeteci-yazar Akın BODUR’un birlikte hazırladıkları “SESSİZ ÇIĞLIK” adlı kitap ÖTEKİ ADAM Yayınlarından çıktı.

Yayın yönetmenliğini Serkan Çakmak’ın, Yayın koordinatörlüğünü Sena Sultan’ın, editörlüğünü Saadet Yaşar’ın ve sayfa ve kapak tasarımını Melike Naz’ın yaptığı eser kuşe kâğıda basılarak mükemmel bir eser olarak raflarda yerine aldı. 136 sayfadan oluşan kitapta Şair Ataol BEHRAMOĞLU’nun şiirleri de bulunuyor. Türkiye genelinde dağıtımına başlanan eser, “REYHANLI OLAYLARINI” anlatan tek kitap olma özelliğini taşıyor.

Reyhanlı’da yaşanan acı gerçekleri, olay anlarında facianın arka yüzünü gözler önüne seren görüntülerin bulunduğu eseri internet sitelerinden ve kitabevlerinden bulabilirsiniz.

Gazeteci-yazar Erhan Palabıyık’ın daha önce yayınlanan eserleri;

1-Kurtuluş Savaşı Günlüğü (tarih –araştırma ) -1998 ve 2006 yıllarında (110 bin adet) basılmıştır. Türkiye’de en çok satan kitaplardan olup inkılâp tarihi kaynak kitabı olarak kabul edilmiştir

2- Amik ve Anadolu Öyküleri (öykü) 2010

3-Ortadoğuya Açılan Altın Kapı; Reyhanlı -Araştırma kitabı– 2011

Gazeteci-Yazar Akın Bodur’un Eserleri 

-Arada Kalanlar

-Dört İdam Bir Tanık

 

Eğitimci-Yazar Fatma Çetin Kabadayı eser ile ilgili olarak “Gazeteci-yazar Erhan Palabıyık’ın eserlerini okumayan onun ne kadar açık, net, sansürsüz ve gerçekçi yazdığını bilmez. O benim için günümüzün Namık Kemal’idir. Bu değerli arkadaşımız, Hatay’ın ödüllü gazeteci yazarlarından Akın Bodur arkadaşımızla birlikte bir esere imza atmış. Akın Bodur’un Dört İdam Bir Tanık kitabını kendisinden imzalı alıp ağlayarak okumuştum. Hayatta bilmediğimiz o kadar çok acı ve saklanan gerçekler var ki… Biz bildiklerimize de sessiz kaldık, çaresizdik… İki gazetecinin birlikte ortaya çıkardığı bu eser, tarihe ışık tutması ve ekranda ve basında görünenin dışındaki gerçekleri yansıtmasından dolayı da büyük önem taşıyor. Eserin iki güçlü kalemden çıkması beni çok mutlu etti. “SESSİZ ÇIĞLIK”İnşallah satış rekorları kırar.” dedi. 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.