NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

İMKB Mehmetçik Ortaokuluna Kitap Bağışı

Eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı’nın görev yaptığı okulda başlattığı “Oku-Okut Kitap Bağışı Projesi” kapsamında Türkiye’nin çeşitli illerindeki şair ve yazarlardan destek gelmeye devam ediyor.

 

İMKB Mehmetçik Ortaokulu Kütüphanesi için başlatılan kampanyaya çeşitli illerdeki şair ve yazarlardan koliler halinde kitap bağışı geldi. Fatma Çetin Kabadayı “Bugün İstanbul’dan şaire dostumuz, güzel insan Neşe Kızılyar Hanım ve Adana’dan Harika Şair Harika Ufuk’un gönderdiği kolileri okul amirimiz, çalışkanlığı ile örnek aldığımız Yasin Küçükseymen ve zümrem Ayten Öner Aykuteli öğretmenimizle birlikte açtık. Kendileri çeşitli ansiklopedi setleri, kitaplar ve öğrenciler için sayısız atkı göndermişler. Çocuklar kadar biz de mutlu olduk. Yüzlerindeki sevinci görmemizi sağlayan bu güzel yürekli insanlara çok teşekkür ederim. Yasin Hocam da bu konuda çok hassastı ve her zaman ki çalışkanlığı ile Ayten Hocam ile bana destek oldu. Kitap bağışı kapsamında bizden desteğini esirgemeyen tüm şair yazar dostlarıma, ayrıca şair-yazar Sibel Unur Özdemir’e, Şair-Yazar Fethiye Noteri Fatma Bacara Çağlayan’a da emekleri, ince düşünceleri için gönülden teşekkür ediyorum. Kitabı okuduktan sonra paylaşabilme büyüklüğünü göstermek fedakârca bir davranıştır.” dedi.

Yasin Küçükseymen yaptığı açıklamada “Okumak yaşamaktır düşüncesinden yola çıkarak, okulumuz adına büyük bir şans olan değerli öğretmenimiz eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı’ya ve bu kitapların kütüphanemize kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Gelecek nesillere bir ömür kaynak olarak ulaşacak olan bu kitaplarımız, çocuklarımızın yüreğini, kıyafetler ise minik bedenlerini ısıtacak,” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com