NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

İNTERNET GİRİŞİMCİLİĞİNDE BAŞARILI OLMANIN SIRLARI

Teknoloji ve internet kullanımının hızla yaygınlaşması ile birlikte internet odaklı projelerde ciddi artış görülüyor.

İNTERNET GİRİŞİMCİLİĞİNDE BAŞARILI OLMANIN SIRLARI

Teknoloji ve internet kullanımının hızla yaygınlaşması ile birlikte internet odaklı projelerde ciddi artış görülüyor.

Son yıllarda gençler arasında en popüler iş modellerinden biri olan internet girişimciliği, yeni fırsatlar ve yüksek gelir elde etme imkanı bakımından kendi işini yapmak isteyen gençlerin ilgisini çekiyor.

Web girişimciliği genç kuşak için cazip olsa da girişimcilik sürecinde yapılan kronik hatalar, projelerin başarısızlıkla sonuçlanmasını da beraberinde getiriyor.

Hedeflenen amaçlara ulaşamadan sona eren online girişimlerin fazla olduğuna dikkat çeken Webtures CEO’su Kaan Gülten, internet girişimcilerinin en çok hata yaptıkları noktalara dikkat çekerek girişimci adaylarına tavsiyelerde bulunuyor.

ONLİNE GİRİŞİMCİLERE 9 ÖNEMLİ TAVSİYE

1- Kısa yoldan zengin olma, ünlü olma gibi hayallerle yola çıkan girişimci adaylarının başarılı olma ihtimali çok düşük. Öncelikli hedef girişimin büyümesini ve gelişmesini sağlayacak atılımlar olmalı.

2-  Girişimcilerin bir amacı olmalı. Projelerin faaliyet gösterilen alanlardaki sorunlara çözüm getirebilmeli. Girişimciler inovasyonu hayata geçirmeli. Fırsatları görüp doğru iş modelleri ile sağlıklı bir işe dönüştürmeli.

3- Girişimciler özgün projeler üretmeye odaklanmalı. Alanında başarılı olmuş web projelerinin aynısını ya da benzerini yaparak başarılı olunmaz. Farklı yönler ile diğer projelerden sıyrılmalı.

4- Doğru motivasyon, planlı çalışma ve sabır şart. Acelecilik, her işte olduğu gibi girişimcilikte de başarısızlığın en önemli edenlerinden biridir.

5- Başarılı girişimlerde uyumlu ekip çalışması öne çıkıyor. Alanında donanımlı bir ekip ile yola çıkmak şart. Girişimci, tek başına tüm operasyonel süreçleri yürütemez.

6-Başlangıç sermayesi şart. Projenin hayata geçmesi ve şekillenmesi açısından bir süre idare edebilecek sermayeye ihtiyaç var. Ortada somut bir proje olmalı ki yatırımcı desteği alınabilsin.

7-Proje hayata geçirildikten sonra yatırım desteği için görüşmeler hız kazanmalı. Web girişimlerinin büyümesinde melek yatırımcı desteğine ihtiyaç duyuluyor. Melek yatırımcıları ikna edebilecek bir sunum ve gelir modeli hakkında somut veriler olmalı.

8-Girişimin online mecralarda görünürlüğünü sağlamak ve tanınırlığını artırmak açısından pr çalışmalarına ağırlık verilmeli. İnternet üzerinde görünür olmayan girişimlerin dikkat çekme şansı yok denecek kadar az.

9-Online girişimlerin başarısızlıkla sonuçlanmasında en önemli faktörlerden biri de SEO yatırımlarının yetersiz olması ya da hiç olmaması. Hedef kitlenin projeden haberdar olması ve kolay ulaşabilmesi açısından arama motorunda üst sıralarda yer almak büyük önem taşıyor.

MARKA BİLİNİRLİĞİ AÇISINDAN DİJİTAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA ÖNEMLİ

İnternet girişimlerinin başarılı olmasında birçok faktörün önemli olduğunu ifade eden Webtures CEO’su Kaan Gülten, rekabetçi online piyasada arama motoru optimizasyonu yatırımlarının yanı sıra marka bilinirliği için dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarına ihtiyacın da her geçen gün arttığını belirtiyor.

Günümüzde internet girişimlerinin sosyal medya aracılığı ile kısa sürede tanınarak daha hızlı büyüdüğüne dikkat çeken Gülten sözlerine şöyle devam etti: “Dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmaları yapmayan web girişimlerinin markalaşması, rekabetçi piyasa şartlarında ayakta durması ve başarılı olması çok zor. Milyonlarca insan sosyal ağlarda vakit geçiriyor. Bu yüzden girişimin hedeflediği kitleye sosyal medya üzerinden ulaşmak gerekiyor. Dijital pazarlama kapsamında hedeflemeli sosyal medya kampanyaları ile internet kullanıcıların dikkatini çekmek ayrıca önem taşıyor. Girişimlerin ayakta durabilmesi açısından SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya üçgeninde planlı hareket etmek başarıyı da beraberinde getirecek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com