NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

İşçilere 1 yıllık ücret devletten

İşçilere 1 yıllık ücret devletten İŞKUR’un gerçekleştirdiği ‘İşbaşı Eğitim Programı’ kapsamında alınan işçi için, maaş ve prim teşviki 1 yıla uzatılınca, program, şirketlerin istihdamda yeni gözdesi oldu.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), işsizlerin mesleki niteliklerini artırmak, okullarından yeni mezun olan gençlerin işverenlere kendilerini tanıtmalarını sağlamak için 2009 yılından beri işbaşı eğitim programı düzenliyor. Program sayesinde işveren, riske girmeden işe alacağı kişiyi önceden tanıma olanağı elde ediyor. Programın sonunda, ihbar ve kıdem tazminatı ödemek zorunda kalmadan beğenmediği işçiyle yollarını ayırıyor. Programa katılan “genç” işçiyi beğenip işe alırsa bu kez 42 aya kadar varan sürelerle işveren primi teşviklerinden yararlanıyor. Habertürk’ün haberine göre işbaşı eğitim progamından yararlanan şirketler arasında küçüklerin dışında büyük grupların, beyaz eşya ve otomotiv gibi şirketlerin de bulunduğu belirtiliyor.

Programa başvuran işveren sayısı her ay artıyor. Geçen yılın 4 ayında 12 bin 4 adet işbaşı eğitim programı gerçekleştirilirken, bu yılın aynı dönemindeki program sayısı 64 bin 95’e ulaştı. Program başına çalışan sayısı ortalama 2 kişi oldu.

ÜCRET DEVLETTEN

İhtiyaç duyulan pozisyon için İŞKUR’a başvurup eleman alabildikleri gibi, kendi seçtikleri kişileri de başlatabiliyorlar. İşverenlerce her pozisyon için İşbaşı Eğitim Programı açılabiliyor. Depo görevlisinden tezgâhtara, muhasebeciden noter kâtibine kadar farklı alanlarda eleman ihtiyacı bu yolla karşılanabiliyor.

İşbaşı eğitim programına katılanlara 24 aylık dönem içerisinde fiilen çalışılan 320 güne kadar (tatil günleriyle birlikte bir yıl boyunca) İŞKUR tarafından günlük 50 lira ücret ödeniyor. Aylık net ücret bin 300 TL’ye ulaşıyor.

Programa katılan kişilerin iş kazası ve meslek hastalığı ile Genel Sağlık Sigortası (GSS) primleri de İŞKUR tarafından karşılanıyor.

Programdan yararlanabilmek için İŞKUR’a kayıtlı ve işsiz olmak gerekiyor. Ancak iki yıllık ön lisans dahil olmak üzere üniversite öğrencileri de programdan yararlanabiliyor. Zorunlu stajını işbaşı eğitim programı ile yapan üniversite öğrencileri, hem mesleki deneyim elde ederek işverene kendini tanıtabiliyor, hem de para kazanabiliyorlar. Programdan yararlanacak işverenin en az 2 işçisinin olması gerekiyor. İşçi sayısı 2 ile 10 kişi arasında olan işveren, işbaşı eğitim programı kapsamında bir kişiyi çalıştırabiliyor. İşçi sayısı 10’dan fazla olan işveren ise çalışan sayısının yüzde 10’una kadar kişiyi çalıştırabilecek. Örneğin 50 işçisi olan bir işveren 5 kişiyi işbaşı eğitim programı kapsamında işe alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.