NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

İstanbul 30 Mayıs’ta kilitlenecek Erdoğan-HDP çakışması

2015 genel seçimleri için 30 Mayıs’ta İstanbul mitingi düzenleyecek olan HDP, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı Fetih programıyla çakıştı.

7 Haziran seçimlerine günler kala, partiler seçim mitinglerine hız verdi. HDP’nin 30 Mayıs’taki İstanbul-Kazlıçeşme mitingi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı Yenikapı’daki Fetih kutlama programı aynı saatlerde gerçekleşeceği sebeple büyük çakışma yaşanacak!

30 MAYIS’TA İSTANBUL TRAFİĞİ NE HALE GELECEK?

Özellikle trafik açısından İstanbul’da, bu iki programın olağanüstü bir günün yaşanmasına neden olacağı bekleniyor. Bu 2 büyük programın güvenliği konusunda yoğun çalışmalar sürüyor. Programa Başbakan Ahmet Davutoğlu’da katılacak. Devletin zirvesi de Yenikapı’da buluşacak.

30 Mayıs’ta İstanbul trafiğinin kilitlenmesi beklenirken, bu konuyla ilgili HDP’den açıklama geldi:

“PROVOKASYON”

HDP İstanbul İl Örgütü Eş Genel Başkanı Cesim Soylu, “Cumhurbaşkanı’nın aynı gün ve saatte miting yapacak olması provokasyondur. Şimdiye kadarki saldırılarda soğukkanlılığımızı koruduk. Bu mitingde de kitlemiz, hiçbir şekilde provokasyonlara gelmeyecek.” dedi. Pervin Buldan da, Erdoğan’ın mitingini manidar bulduğunu söyledi.
hdp-cesim-soylu.jpg

“FETİH PROGRAMI DEĞİL, MİTİNG…”

Basın toplantısı düzenleyen HDP İl Örgütü Eş Genel Başkanı Cesim Soylu, İstanbul mitinginin seçim çalışmalarının zirvesi olacağını söyledi. İstanbul’da iyi bir seçim çalışması yürüttüklerini kaydeden Soylu, “Miting yapacağımız önceden belliydi. Çok erken bir tarihte bunu emniyete bildirmemize rağmen, valilikle görüşmemize rağmen aynı gün neredeyse aynı saatlerde Yenikapı’da AKP mitingi yapılmaktadır. Valilik, her ne kadar bunu İstanbul’un kurtuluşunun yıl dönümü olarak değerlendirse de Cumhurbaşkanı ve Başbakan aslında AKP mitingi yapmaktadırlar. AKP’nin renkleriyle İstanbul donatılmış. AKP’nin pankartları ve çağrılarıyla ve yetkilerinin fotoğraflarıyla donatılmış bir mitingdir. Bu mitingin aynı güne ve saatlere getirilmiş olması bizce bir provokasyondur. Farklı partilere mensup milyonlarca insanın aynı mekana doğru geliyor olmasının provokasyona zemin hazırladığını ve bunun böyle yapılmasının esasen provokatif olduğunu söylemek istiyorum.” diye konuştu.

“SEÇMENİMİZE BİR ÇAĞRIDA BULUNUYORUM: SOĞUKKANLILIĞINIZI KORUYUN”

HDP’ye yapılan saldırıları hatırlatan Soylu, şöyle devam etti: “Bu güne kadarki saldırılara karşı soğukkanlılığımızı koruyarak provokasyonlara gelmediğimiz gibi bu mitingde de kitlemiz, mitingimize gelmek isteyenler hiçbir şekilde provokasyonlara gelmeyecek. Kuşkusuz, otobüslerde, vapurlarda, metrobüste, Marmaray’da AKP seçmeniyle birlikte geleceklerdir. Seçmenimize de bir çağrıda bulunuyorum. Şimdiye kadar koruduğumuz metanetimizi bu süreçte daha fazla koruyacak, son derece demokratik bir etkinliğe gittiğimizi gösterircesine birlikte gelecek, hiçbir şekilde sözlü ya da başka şekilde karşılaşmamız olmayacak. Hiçbir seçmenimizin böyle bir tutumu olmayacak. En sakin ve örnek olacak şekilde mitinge gelip oradan da bu şekilde dağılacaklardır. Bizim, bu tür provokatif tutumlara cevabımız 7 Haziran’da seçimde olacaktır.”

Belediye imkanlarından yararlanmayacaklarını belirten Soylu, “Belediyeler, otobüslerle alanlara insan taşıma değil, diğer tüm çalışmalarda AKP’nin hizmetinde oldu. Bizim böyle bir talebimiz olmadı. Kendi olanaklarımızla, gerçekleştireceğimiz bir miting olacak.” dedi.

huda-kaya.20150525154210.jpg

HÜDA KAYA: TAMAMEN KENDİ EMEKLERİMİZLE, PARAMIZLA…

HDP İstanbul milletvekili adayı Hüda Kaya, 30 Mayıs Cumartesi günü herkesi Kazlıçeşme Meydanı’na davet etti. Kaya, “HDP olarak bütün halklarımızla, insanlarımızla, nasıl eşit olmayan şartlarda seçim kampanyası yürüttüğümüzün hepimiz farkındayız. Trilyonlarca yardım alan devlet, sistem partileri var karşımızda. Bir de iktidar olan partinin elinde bulundurduğu devletin bütün kurumlarıyla kaymakamlık, valilik, emniyet, diyanet başta olmak üzere hastanelere, öğretmenlere kadar bütün kamu görevlilerini hatta öğrencilerini, elemanlarını genelgelerle, emirlerle meydanlara nasıl taşımayla alanları doldurma gayretinde olduklarının farkındayız.” şeklinde konuştu.

Bu imkanların hiç birinin ellerinde olmadığını ifade eden Kaya, “Tamamen kendi emeklerimizle, ekmek paramızla, koşturmamızla, alın terimizle ortaya bir çaba koyduk. Ve hep beraber cumartesi günü İstanbul’da bu emeklerimiz için bir araya gelelim, buluşalım. Türkiye’ye coşkumuzu, barajları nasıl parçalayacağımızı gösterelim. Sandıklarımıza, oylarımıza sahip çıkarak çıkan sonuçlarla 8 Haziran’da bir barış bayramını hep beraber kutlayacağımıza inanıyorum.” dedi.

pervin-buldan.20150525154329.jpg 

PERVİN BULDAN: MANİDAR BİR PROGRAM

HDP Gurup Başkanvekili Pervin Buldan, demokratik olmayan bir yarış içerisinde olduklarını söyledi. Buldan, “Bir tarafta devletin tüm imkanlarını kullanan bir iktidar partisi, diğer tarafta hazine yardımı alan muhalefet, bir tarafta da halkın bağışlarıyla ayakta durmaya çalışan Halkların Demokratik Partisi var. Böylesi adaletsiz bir yarış içerisinde emek vererek, çaba sarf ederek, mücadele ederek bu günlere kadar geldiğimizi ifade etmek isterim. 7 Haziran, aslında bir dönüm tarihidir. 7 Haziran, ezilen halkların kendi kaderini belirleyeceği bir tarih olacaktır. Ben şuna inanıyorum. 7 Haziran’da Türkiye’de yaşayan tüm halklar ellerini vicdanlarına koyarak, kendi kaderlerini belirleyeceklerdir. Bunun için, belki İstanbul’da küçük çapta da olsa mitingler gerçekleştirdik fakat her gittiğimiz yer büyük miting oldu. Bu mitingleri, 30 Mayıs’ta Kazlıçeşme Meydanı’nda taçlandıracağımız bir mitinge çevirmek istiyoruz.” diye konuştu.

“TAMAMEN HDP’NİN MİTİNGİNİ BOŞA ÇIKARMAK ANLAMINA GELECEKTİR”

“Milyonların sel olup aktığı bir Kazlıçeşme görmek istiyoruz.” diyen Buldan, şöyle devam etti:

“Aynı tarih ve saatte Cumhurbaşkanı’nın bir miting gerçekleştirmesi gerçekten manidar bir durum. Cumhurbaşkanı da biliyor ki o tarihte ve kendisine yakın olan bir meydanda Halkların Demokratik Partisi’nin bir seçim mitingi gerçekleşecek. Buna denk bir tarih ve saat belirlemeleri tamamıyla Halkların Demokratik Partisi’nin mitingini boşa çıkarmak anlamına gelecektir, onlar açısından. Ama biz şuna inanıyoruz, halklar Cumhurbaşkanı’nın gerçekleştireceği mitinge değil halkların birlikte olacağı mitinge geleceklerdir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com