NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

İYİLİK OKULLARININ AÇTIRDIĞI SU KUYULARI HAYAT KURTARIYOR

Başta Afrika ülkeleri olmak üzere çoğu geri kalmış ülkelerde insanların en temel problemlerinin başında su ihtiyacı geliyor. Deniz Feneri Derneği bu hayati ihtiyacı karşılamak amacıyla su kuyusu açma çalışmalarını yıllardır sürdürüyor.

Dünyanın en fakir ülkeleri arasında yer alan Bangladeş, Somali ve Çad gibi su sıkıntısının en çok yaşandığı ülkelerde bağışçıların destekleri ile su kuyuları açılıyor.

Afrika’nın birçok ülkesinde şebeke suyu bir tarafa temiz içme suyunu sağlayamayan bölgeler var. Açlık, susuzluk ve hastalıklar yüzünden her gün binlerce çocuğun hayatını kaybettiği bu bölgelerde susuzluk ve kirli sular nedeni ile yayılan hastalıklar en önemli ölüm nedenleri arasında yer alıyor. Genellikle gölet ve dere gibi yerlerden, kimi zaman yerleşim alanlarına çok uzak yerlerden getirilen ve çoğunluğu sağlığa uygun olmayan sular ile su ihtiyacını karşılamaya çalışan bölge halkı, açılan kuyuların önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

İşte tam da bu noktada bir Deniz Feneri Derneği projesi olan “İyilik Okulu” devreye giriyor. 

İyilik Okulu Projesi, geleceğimizin teminatı çocuklarımızda iyilik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma bilinci oluşturma hedefini taşıyor. Proje, sorumluluk bilincine sahip çevresindeki, ülkesindeki ve dünyadaki ihtiyaç sahiplerine duyarlı bir toplum oluşturmayı amaçlıyor.

Bu proje kapsamında su kuyusu açtıran okullar;

DERYA ÖNCÜ EĞİTİM KURUMLARI 8/C HAYRATI, DERYA ÖNCÜ EĞİTİM KURUMLARI 7/ C HAYRATI, DERYA ÖNCÜ EĞİTİM KURUMLARI 8/C HAYRATI, ÖZEL CEBİR KOLEJİ HAYRATI, GEDİKTAŞ İMAM HATİP LİSESİ HAYRATI, DERYA ÖNCÜ EĞİTİM KURUMLARI 8/A SINIFI HAYRATI, ARNAVUTKÖY NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU HAYRATI, SULTANGAZİ MİMAR SİNAN İMAM HATİP ORTAOKULU HAYRATI, ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU HAYRATI, SİNCAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HAYRATI, TUZLA FARABİ İLKOKULU HAYRATI, BATTALGAZİ İLKOKULU ve HAYIRSEVERLERİ HAYRATI, ÖZBAYAT İLK ve ORTAOKULU HAYRATI, AHMET ŞİŞMAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ HAYRATI, ÖZEL NUN İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ HAYRATI, İMAM EBU HANİFE İMAM HATİP ORTAOKULU HAYRATI, ISPARTA YALVAÇ ÖZBAYAT İLK ve ORTAOKULU HAYRATI.

Deniz Feneri tarafından hayırsever miniklerin bağışları ile 2015 ve 2016 yıllarında Bangladeş ve Çad’da toplam 15 su kuyusu açıldı. Yeni su kuyularının açılması için çalışmalar devam ediyor.

 

Minik yüreklerin anne babalarından aldıkları harçlıklarla açtırdıkları her bir su kuyusundan çevresindeki yerleşim yerlerinde yaşayan yaklaşık 1500 insan faydalanıyor.

Kuraklığın, hastalığın ve savaşın pençesindeki bu ülkelerde, temiz içme suyu ihtiyacının karşılanmasını bekleyen daha birçok köy ve bölge bulunuyor.

Deniz Feneri Derneği aracılığıyla bir su kuyusu; Bangladeş’te 1000 USD, Somali’de 4500 USD ve Çad’da 3000 USD’ye açılıyor. Bağışçılar bir su kuyusunun bedelini tamamen karşılayabildikleri gibi, isterlerse -bütçelerine göre- bir kuyu maliyetinin bir kısmı için de bağış yapabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com