NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

KALICI BARIŞ İÇİN AVRUPA’NIN TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 30. Genel Kurul Toplantısı için Türkiye delegasyonu üyesi olarak Fransa’nın Strazburg kentinde bulunan Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk Avrupa’da kalıcı bir barış için Türkiye ile işbirliği içinde olmaları ç

 

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 30. Genel Kurul Toplantısı için Türkiye delegasyonu üyesi olarak Fransa’nın Strazburg kentinde bulunan Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk Avrupa’da kalıcı bir barış için Türkiye ile işbirliği içinde olmaları çağrısında bulundu.

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 30. Genel Kurul Toplantısı için Türkiye Delegasyonu üyesi olarak Fransa’nın Strazburg kentinde bulunan Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk Avrupalı parlamenterlere, mülteci sorununu çözmek ve terör sorununun önüne geçmek için Suriye’de kalıcı bir barışa ihtiyaç olduğunu söyledi.

Kongredeki konuşmasına,  üyelere Kazan halkının sevgi ve selamlarını ileterek başlayan Ertürk,   Avrupa’nın gündeminde göçmen sorunu ve mülteci akımı olduğunu belirtti. Ertürk, “Mülteci ve göçmen sorununun beraberinde terör sorununu getirdiği ortada. Türkiye bunun mücadelesini zor şartlarda vermektedir. Türkiye, bir taraftan terörle mücadele ederken diğer taraftan da kapılarımıza kadar dayanan ve sadece daha iyi bir yaşam şartı için yaşlısı genci ve çocuğuyla Türkiye’ye akın etmiştir” dedi.

SIĞINMACILAR İÇİN İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETTİK

Sözlerine, Türkiye’nin sığınmacıların insanca yaşaması için mücadele ettiğini vurgulayarak devam eden Ertürk şunları söyledi: “Ülkemizde, hükümetimizin yaptığı çalışma ile birlikte yerel yönetimler olarak da tüm belediyelerimiz kendi imkanlarıyla bu insanların başta barınma olmak üzere onların sağlık, eğitim ve temel ihtiyaçların karşılamaları, topluma entegrasyon ve oryantasyonunu sağlama noktasında üzerine düşeni yapmaktadır. Bu manada dünyanın geçtiği zor süreçte Türkiye’nin üstlenmiş olduğu bu zor görev, bu misyon uluslararası alanda faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri ve diğer kurumların yeterli duyarlılığı göstermesi gerekir.  Hiç zaman kaybetmeden Suriye’deki savaşın ana sebebini tespit ederek biran önce savaşın durdurulması için girişimler başlaması gerekir. Türkiye’nin en büyük temennisi ve çabası Avrupa’nın ve Dünya’nın huzur ve barış içerisinde yaşamasıdır” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com