NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Kültür sanat camiası Üsküdar iftarında buluştu

Kültür sanat camiası, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

İSTANBUL (AA) – Kültür sanat camiası, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Akademisyenler, müzisyenler, tiyatro oyuncuları ve gazetecilerin katıldığı iftar organizasyonu, Üsküdar Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, Üsküdar’ı bir kültür ve sanat şehri olarak inşa etmeyi sürdürdüklerini söyledi.

İnsanı merkeze alarak çalıştıklarını belirten Türkmen, “Üsküdar, evvela bir fikirdir. Güzellik, aşk, insanlık ve hayırlı yollara düşme fikridir. Kültürün şehirleşmiş halidir Üsküdar, sanat fikridir, sanatın, ete kemiğe bürünmüş şeklidir. Üsküdar’da yaşayan, Üsküdar’ı yaşar, merhameti görür ve şefkati hisseder. Medeniyetimizin timsalidir Üsküdar.” dedi.

Türkmen, ilk iftar çadırı ve sahur programının Üsküdar’da yapıldığına vurgu yaparak, “Üsküdar’da olmak hem güzeldir hem çok zordur. Güzeldir çünkü yüz yıllar boyunca güzelliklerin tarifi yapılmıştır Üsküdar’dan. Zordur çünkü bu müstesna geçmişe layık olmak asla kolay değildir. Ramazan, Üsküdarlılar için sadece bir ay değil, Üsküdarımızın daimi misafiridir.” şeklinde konuştu.

Üsküdar Belediyesi’nin, gelenekler başlattığının ve fikirleri harekete geçirdiğinin altını çizen Hilmi Türkmen, sözlerini şöyle tamamladı:

“Klasik Türk Sanatları Vakfı ile düzenlediğimiz ‘7 tepe 7 sanat’ yarışmasının ilkini geçen yıl gerçekleştirmiştik. Yarışma, 7 tepenin sınırlarını aştı ve daha ilk seferinde uluslararası bir nitelik kazandı. Hat, tezhip, ebru, kat’ı, minyatür, ciltleme ve çini alanlarında birbirinden güzel eserler ortaya çıktı. Geçen yılki iftarda bu yarışmanın ödüllerini vermiştik. İkinci ‘7 tepe 7 sanat’ yarışmamızın startını şimdi veriyoruz. Yine, geçen yıl olduğu gibi, yaklaşık 10 ay boyunca yarışmamız devam edecek. 2017 yılının Nisan ayında eserler alınacak ve inşallah önümüzdeki ramazanda sonuçları paylaşacağız.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com