NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Kürt krizinde İran’ın parmağı mı var?

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ndeki siyasi partilerin arasında yaşanan krizde İran’ın etkili olduğu iddia edildi…

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nde uzun süreden beri siyasi partiler arasında yaşanan sürtüşmeyle ilgili İran iddiası ortaya atıldı. İran-Kürdistan Demokrat Partisi (İ-KDP) Genel Sekreteri Mustafa Hicri, “IKBY’deki krizlerin arkasında İran var” iddiasında bulundu. 

Anadolu Ajansı’nın haberine göre; İran-Kürdistan Demokrat Partisi (İ-KDP) Genel Sekreteri Mustafa Hicri, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ndeki (IKBY) siyasi partiler arasındaki ihtilafların meydana gelmesi ve mevcut krizlerin derinleşmesinin arkasında İran’ın olduğunu ileri sürdü. 

Hicri, Erbil’in Koye ilçesindeki İ-KDP karargahında kısa bir süre önce İran’ın Batı Azerbaycan Eyaletine bağlı Uşneviye kent kırsalında ve diğer bölgelerde kendi güçleri ile İran askerleri arasında çıkan çatışma sonucu hayatını kaybeden 6 Peşmerge’nin taziye törenine katılarak bir konuşma yaptı. 

Taziye töreninde İran yönetiminin 37 yıldır sadece kendi Kürtlerine değil diğer ülkelerde yaşayan Kürtlerin temel haklarına da karşı çıktığını belirten Hicri, şunları kaydetti: 

İRAN’IN UYGULADIĞI SİYASETİN SONUCUDUR 

“Bu yüzden tüm Kürtler arasında ihtilaflar ve iki cephenin olmasının nedeni İran İslam Cumhuriyeti’nin uyguladığı siyasetin sonucudur. Irak Kürdistanı bir yandan DAEŞ ile mücadele edip, krizle boğuşurken bölgedeki siyasi partiler arasındaki ihtilafların meydana gelmesi ve sürtüşmelerin doğmasında yine İran’ın parmağının olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz.” 

İran’a saldırılması için İ-KDP’nin yabancı güçlerden destek aldığına ilişkin ortaya bazı iddiaların atıldığına da değinen Hicri, “İran hükümeti son çatışmaların Suudi Arabistan ve Amerika destekli yapıldığını iddia ediyor. Güya kendilerine saldırmak için söz konusu ülkelerden yardım alıyoruz. Bunların amacı sahip olduğumuz tüm değerleri en aza indirmektir” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com