NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

MHP kongresi yine mahkemelik

MHP’de başını Meral Akşener’in çektiği muhaliflerin açtığı dava sonucu gerçekleştirilen kurultayda şok skandallar yaşandı. Genel Başkan Bahçeli’nin “korsan” olarak nitelendirdiği kurultayda yaşananlar, 13 maddeli tüzük değişikliği de dahil tamamının iptal

Yılan hikayesine dönen MHP kurultayında tartışmalar bitmek bilmiyor. Başını Meral Akşener’in çektiği muhaliflerin açtığı dava sonucu pazar günü gerçekleştirilen kurultayda şok skandallar yaşandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “korsan kurultay” olarak nitelediği kurultayda yaşananlar, 13 maddeli tüzük değişikliği de dahil kurultayın tamamının iptaline yol açabilir. Yeni Akit Ankara muhabiri Mehmet Özmen’in kaydettiği görüntüler, MHP’de yeni tartışmalara yol açacak.

YETERLİ İMZA OLMADAN KURULTAY BAŞLATILDI

Yasa gereği kurultayın başlatılması için yeterli imza sayısına ulaşılmış olması gerekiyor. Uzun süre yeterli imza sayısına ulaşılamadığı için kurultayın başlatılması gecikti. Bunun üzerine muhalif adaylar devreye girerek imza yeter sayısı beklenmeden kurultay başlatıldı, imzalar daha sonra tamamlanmaya çalışıldı. Hukukçular, imza yeter sayısına ulaşılmadan kurultayın başlatılamayacağına dikkat çekerek, aksi halde kurultayın kanunen geçersiz sayılacağını söylediler.

NOTER DELEGELERİ GÖRMEDEN İŞLEM YAPTI

Hazirun cetveli ve delege imza listeleriyle ilgili tespit işlemlerini yapan görevli noter, delegelerin kendisini ve kimlik kartlarını bizzat görmeden whatsapp ve mail üzerinden gönderilen kimlik fotokopileriyle işlem yaptı. Muhalif adaylar için çalışan görevlilerin, tek tek delegeleri arayarak kimlik fotokopilerini göndermeleri için defalarca telefon açmaları dikkat çekti. Delege listesinde birçok ismin kimlik bilgilerinin eksik olduğu yönünde görevliler arasında konuşmalar geçerken, görevli noter kurultay bitmesine rağmen cep telefonlarıyla gönderilen kimlik fotoğrafları üzerinden işlem yapmaya devam etti.

Noter vekili Mustafa İset’in, “Birisi geldi sistemimizi bozdu gitti. Ben isteseydim tutanak tutar çeker giderdim ama partide sevdiğim insanlar var” sözleriyle rahatsızlığını ifade etmesi üzerine, yakasında “Meral Akşener Görevlisi” yazan bir kişi, noterin oturduğu masanın önüne gelerek, “Türkiye’nin geleceği şu anda senin parmaklarının ucunda. Türkiye’nin geleceği bak…” diyor.

HUKUKÇULAR: KURULTAY İPTAL EDİLMELİ

Büyük Anadolu Oteli’ndeki kurultayda hukuki olarak büyük bir skandalın yaşandığına dikkat çeken avukat Müşir Deliduman, “Akit’in elde ettiği görüntüler, kurultayın işleyişinde ciddi suç unsuru olduğunu gösteriyor. Görüntüler üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının derhal soruşturma başlatması, ilgililerin ifadesine başvururak tespit tutanak ve defterlerine el koyması gerekir. Noteri suçu işlemeye sevk edenler oraya getirenlerdir. Tespitte fayda umanlar sözde kongre yapmayı amaçlayanlardır. Akşener ve diğer adayların etkisi araştırılmalı” dedi.

 

Yeni Akit Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com