NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Müezzinoğlu canlı yayında müjdeyi verdi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sağlık alanında 25-26 bin kişiyi işe alacaklarını söyledi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, NTV yayınında soruları yanıtladı. Müezzinoğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

(Başkanlık sistemi) Türkiye’de temel sorun sistem. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir dememize rağmen ne yazık ki, bu sözün gereğini sisteme adapte etmemişiz. Demokrasimize çok partili yapımıza ve yönetim anlayışımıza. Ne yazık ki, bu ülkede demokrasinin köklü yerleşmesinde, sistemi millet lehine kurgulamamızda sorunumuz var. Sistemin milletin lehine güçlü yürümesinde bir sıkıntımız var. 

2007’de TBMM’nin hakkı olan bir cumhurbaşkanı seçimini kapalı kapılar ardından güç odakları engelledi. “367 olmadan cumhurbaşkanı seçilmez” dendi. O gün sistemi korumak gibi görev üstlenen Anayasa Mahkemesi bile çocukların bile gülebileceği, “367 olmadan cumhurbaşkanı seçimi yapılamaz” diyerek, 364 milletvekili olan Ak Parti’ye cumhurbaşkanı seçimi yaptırmadılar. Bedeli AK Parti mi ödedi? Bedeli siyasi partiler mi ödüyor, millet ödüyor. 2014 Ağustosu’nda millet kendi cumhurbaşkanını seçti. Yüzde 52’yle seçilen bir cumhurbaşkanı, sistemin milletin seçtiği bir iktidar ve onun genel başkanı. 

“BU SİSTEM SAĞLIKLI YÜRÜMEZ” 

Bu sistemin sağlıklı yürümesi mümkün değil. Millete hizmet etmesi de mümkün değil. Milletin heyecanlarının, hedeflerinin AK Parti olarak 2023 hedeflerine yürümemiz de, iki başlı bir yapıyla götürebilmemiz mümkün değil. O zaman diyoruz ki, bu sitemi çözmek lazım. Sonuçlar millete bedel ödetiyor, AK Parti’ye de bedel ödetiyor. Ama önce millete bedel ödetiyor. 

“İKİ BAŞLI BİR YAPI VAR” 

1 Kasım seçimlerinden çıkalı 6 ay oluyor. Millet icraat, hizmet bekliyor. Cumhurbaşkanı bu işlerin dinamik gitmesini istiyor ama iki başlı bir yapı var. Yüzde 52’yle gelmiş bir cumhurbaşkanı, yüzde 49.5’la gelen bir AK Parti. Allah’tan aynı yapının unsurları. Cumhurbaşkanımız bu yapının lideri. Dolayısıyla bu sistemde bir sorun var. Bu sorunun çözülmesi lazım. 

“TEŞHİSİ DOĞRU KOYMALIYIZ” 

En doğru olan, millet nasıl İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını seçiyorsa, 5 yıl sonra yeniden seçip seçmeyeğine karar veriyorsun. Evet, Türkiye başkanını da seçsin 2023 hedeflerine yürüsün. Muhalefet milletin dinamiklerinin güçlü yürümesi ve milletin hayallerinin gerçekleşmesi adına, sistemin sağlıklı kurgulanmasına, millete yakışan bir anayasa yapılmasına razı değildir. Teşhisi doğru koymalıyız. Teşhis bu milletin güçlü iradesini temsil eden bir sistem sorunumuz var, onu çözmemiz lazım. 

KILIÇDAROĞLU’NUN SÖZLERİ 

(CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri) Üzüntü duydum. Hiçbir siyasetçinin konuşmaması gereken bir cümle. Siyaset millet için yapılır, millet için yapılan siyasette kan konuşulmaz. Hizmet, icraat konuşulur. Sayın Kılıçdaroğlu CHP’nin fıtratına uygun bir cümle konuşmuş. Bu CHP’nin fıtratında halk yok, millet yok. CHP’nin gen yapısı ve fıtratında kan ve gözyaşı vardır. Siyasetçi ve milletin vatandaşı olarak üzgünüm. Güçlü bir demokrasi adına bu ülkede muhalefet sorunu var. CHP’ye yakışabilir ama bu millete yakışmıyor. 

PARTİLİ CUMHURBAŞKANI 

(Partili cumhurbaşkanı) Bu sistemin bir an önce netleşmesi lazım. Bu sistem şu anda milletin hak ve hukukunu gözetleyen bir sistem değil. Milletin hizmetinde hızlı yürüyen bir sistem değil. Doğrusu güçlü bir başkanlık sistemidir. Sonuçta demokrasiyse millet seçiyor. Yüzde 52 oy almış bir iradenin, Türkiye adına millet seçiyorsa bütün iradenin liderliğini, öncülüğünü yapmalı. Doğrusu bu. Birinci tercihimiz partili cumhurbaşkanı değil, başkanlık sistemi ideal, doğru olan. Şu anda Türkiye’yi tünele sokan bir yapı var. Bu sistemsizliği millet lehine dönüştürecek formülleri kendi dinamiklerimizle bulmaya çalışıyoruz. Keşke muhalefet yardımcı olsa da Türkiye için en ideal sistemi bulabilsek. 

“DÜŞÜK PROFİL SÖZÜ ŞIK DEĞİL” 

(Düşük profil) Sistem sorunu olduğu için profiller gündeme geliyor. Düşük profilli başbakan tabiri şık bir tabir değil. AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar hiçe yakın isim tartışması yapmayan bir partidir. 2023 hedeflerimiz var. Peşpeşe seçimler geçirdik. Biz hızla hedeflere yümümiz lazım. İsimler anlamlı ve değerlidir. AK Parti tartışma yapmadan kendi içinde istişareler yaparak tahmin ediyorum MKYK’da haftaya bugünlerde netleştirir. Hedeflere yürümek için isimler araçtır, amacımız hedefe ulaşmaktır. Şahsımla ilgili bir tabir değil. O tabir şık bir tabir değil. Aydın Ünal’a değil, tabire sitemim var. 

KOZMETİK ÜRÜNLER İÇİN TAVSİYE 

Kozmetik ürünler ilaç gibi tüketime sunulan ürünler değil. Piyasaya sunulduktan sonra o ürünler toplanarak analiz yapılır. Zararlı ürünler piyasadan toplanır. Vatandaşlarımızdan Sağlık Bakanlığı’nın sağlıklı dediği ürünleri tüketmelerini tavsiye ederim. 

4 BİN HALK SAĞLIĞI MERKEZİ 

Hafta sonları sağlıklı yaşam hizmeti verilecek. 4 bin halk sağlığı merkezi açılacak. 2017 yılı sonu itibarıyla aile hekimi sayısı 30 bini bulacak. 

SİGARA YASAĞI 

Sigara yasağıyla ilgili tasarı açık havada sigara içimini yasaklıyor. Üniversite kampüslerinde sigara satışı yasaklanacak. 

26 BİN YENİ PERSONEL 

Sağlıkta ilk atamalar haziran-temmuz ayında yapılacak. Kadrolu 10 bin, hizmet alımıyla 11 bin kişiyi işe alacağız. Toplam 25-26 bin kişiyi işe alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.