Seslisohbet

Seslichat

Sesli chat kullanıcılarımızın adeta dünyası haline gelen sitemiz,günden güne büyümeye devam ediyor.Sitemizde panel güncellemeleri ve yenilikler devam ediyor.Öncelikle sizlere chat dünyası olan sitemizin sohbet kullanıcılarına verdiklerini anlatalım. Eğer Nefespanel.com sitesinde iseniz;
-Sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.Tüm üyelerimizin kendine ait özel profil sayfaları bulunmaktadır.Profil sayfanızı kendiniz oluşturup resimlerinizi ekleyebilirsiniz.Aynı zamanda güzel söz yada düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz.Her üyemizin profil sayfası sitemize giriş yaptığında ana sayfamızda görünmektedir.
-Sitemize ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.Sitemizde sohbet etmek,kamera açmak,mikrofon almak ve konuşmak için ücret ödemenize gerek yoktur.Sitemize üye olmasanız’da sohbet edebilirsiniz.
-Sitemizde Sorun odamızdan yardım alabilirsiniz.Ayrıca canlı destek ekibimizde sizlere günün her saati yardım için hazır beklemektedir.
-Nefespanel ailesinde kesinlikle sebepsiz ceza almazsınız..Sitemizde küfür etmek,argo konuşmak, Kürtçe konuşmak yada şarkılar çalmak ceza sebebidir.
-Sesli chat dünyası olan sitemizde sizlerinde kendinize ait göreviniz yada odanız olabilir.Yapmanız gereken başvuru odamızı ziyaret ederek bilgi almaktır.
Sitemiz Türkiye’nin en büyük sesli chat sitesi olup;Sitemizde 120 odamız bulunmaktadır.Günün her saati yardım ekibimiz,Başvuru ekibimiz,Oda görevlilerimizle sizlere sohbetin en kaliteli ortamını sunuyoruz..2004 yılında acılan sitemiz sizlerin desteğiyle ve katkılarıyla günümüzün en büyük sohbet sitesi olma özelliğini kazanmıştır.Sizlerde sitemize 1 kere girdikten sonra eminiz’ki sitemizden bir daha çıkmak istemeyeceksiniz..Sesli sohbetin en kaliteli adresi…Nefespanel.com hoş sohbetler diler..