NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Seslisohbet

Seslichat

Sesli chat kullanıcılarımızın adeta dünyası haline gelen sitemiz,günden güne büyümeye devam ediyor.Sitemizde panel güncellemeleri ve yenilikler devam ediyor.Öncelikle sizlere chat dünyası olan sitemizin sohbet kullanıcılarına verdiklerini anlatalım. Eğer Nefespanel.com sitesinde iseniz;
-Sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.Tüm üyelerimizin kendine ait özel profil sayfaları bulunmaktadır.Profil sayfanızı kendiniz oluşturup resimlerinizi ekleyebilirsiniz.Aynı zamanda güzel söz yada düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz.Her üyemizin profil sayfası sitemize giriş yaptığında ana sayfamızda görünmektedir.
-Sitemize ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.Sitemizde sohbet etmek,kamera açmak,mikrofon almak ve konuşmak için ücret ödemenize gerek yoktur.Sitemize üye olmasanız’da sohbet edebilirsiniz.
-Sitemizde Sorun odamızdan yardım alabilirsiniz.Ayrıca canlı destek ekibimizde sizlere günün her saati yardım için hazır beklemektedir.
-Nefespanel ailesinde kesinlikle sebepsiz ceza almazsınız..Sitemizde küfür etmek,argo konuşmak, Kürtçe konuşmak yada şarkılar çalmak ceza sebebidir.
-Sesli chat dünyası olan sitemizde sizlerinde kendinize ait göreviniz yada odanız olabilir.Yapmanız gereken başvuru odamızı ziyaret ederek bilgi almaktır.
Sitemiz Türkiye’nin en büyük sesli chat sitesi olup;Sitemizde 120 odamız bulunmaktadır.Günün her saati yardım ekibimiz,Başvuru ekibimiz,Oda görevlilerimizle sizlere sohbetin en kaliteli ortamını sunuyoruz..2004 yılında acılan sitemiz sizlerin desteğiyle ve katkılarıyla günümüzün en büyük sohbet sitesi olma özelliğini kazanmıştır.Sizlerde sitemize 1 kere girdikten sonra eminiz’ki sitemizden bir daha çıkmak istemeyeceksiniz..Sesli sohbetin en kaliteli adresi…Nefespanel.com hoş sohbetler diler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com