NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Sosyal medyada Atalay Filiz deliliği!

3 kişinin katil zanlısı Atalay Filiz için sosyal medyada delilik başladı. Facebook ve Twitter’da Seri katil kahraman olarak gösterilerek hayran kitlesi oluşturuldu.

17 günlük firari hayatın ardından İzmir’de yakalanan ve Silivri Cezaevi’ne konulan Atalay Filiz için sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter’da açılan çok sayıda hayran sayfası ve sahte hesap dikkat çekti. Hesaplarda Filiz’in gözaltında çekilen çeşitli fotoğrafları profil resmi olarak kullanılırken, sayfaların kategori kısmında ise sporcu, film karakteri, senarist, tanınmış kişi, aşçı, eğlence dünyası mensubu gibi tanımlar yapıldı.

‘O SON MİNİBÜSE BİNMEYECEKTİM’

Hesaplarda; “Hepinizi tek tek öldüreceğim. Beni bulamayacaksınız. Bir Atalay Filiz kolay yetişmiyor. Artık valizsiz geziyorum. O son minibüse binmeyecektik. Bir hayranım selfie çekmek istedi, kıramadım. Duruşma salonuna dört bavulla giremezmişim, bu mu adaletiniz” gibi trajikomik mesajlar paylaşıldı. Hesapların birçoğunda seri katilin fotoğrafları toplandı.

‘BU BİR DAVRANIŞ BOZUKLUĞU’

Doç. Dr. Armağan Samancı, Atalay Filiz’in medyatik olması işlediği cinayetlerin önüne geçmeye başladı. İyi okullarda okuması, yurt dışında eğitim alması, kimliğini değiştirip yaşamasına hayranlık duyuldu. Hakkında sosyal medya hesaplarının açılması, Atalay Filiz ile fotoğraf çekinilmeye çalışılması onun popülerliğinden bir parça çalmaya uğraşmak anlamına geliyor” dedi. Prof. Dr. Arif Verimli ise, “Hesap açıp paylaşımda bulunmak ciddi bir davranış ve kişilik bozukluğudur. Cem Garipoğlu’na aşık olan kızlar da görmüştük. Kişinin gizemi, ciddi bir hayran kitlesini de yaratır.” diye konuştu.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN ÖLDÜRDÜ

Seri katil zanlısı Atalay Filiz, Göktuğ Demirarslan ve Rus sevgilisi Elena Radchikova cinayetini “Gizli mesaj geldi, casusluk yaptıkları için öldürdüm” diye itiraf etti. Ancak iddianamede tanık olarak yer alan Göktuğ Demirarslan’ın bir arkadaşı, “Atalay Filiz’in kız arkadaşı Olga’nın kaybolmasından sonra Demirarslan’ın sevgilisi Elena’ya ilgi duymaya başladığını, bu yüzden Filiz ile Demirarslan’ın arasının bozulduğunu” anlattı. Tanık, Demirarslan’ın kendisine “Atalay şizofren. Elena’yla arkadaşlığımızı kıskanıyor” dediğini de söyledi.

CANAVARCA VE BİLİNÇLİ CİNAYETLER

Münevver Karabulut cinayetinin avukatlarından Rezan Öpözdemir, Atalayi Filiz’in cinayetleri planlı, tüm detaylara hakim bir şekilde ve canavarca işlediğini iddia etti.

 

Yakalandığında emniyet görevlilerinin bile kendisiyle selfie çektirdiği katil Atalay Filiz için sosyal medyada birçok hayran sayfası açıldı.
..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com