NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

TBB’DEN SINIRLARINDA MÜLTECİ BULUNAN BELEDİYELERE ARAÇ DESTEĞİ

TBB’DEN SINIRLARINDA MÜLTECİ BULUNAN BELEDİYElerE ARAÇ DESTEĞİ

TBB’DEN SINIRLARINDA MÜLTECİ BULUNAN BELEDİYERİMİZE ARAÇ DESTEĞİ

Birliğimiz tarafından, sınırlarında mülteci bulunması sebebiyle mali yükü artan belediyelerimize destek olmak amacıyla Diyarbakır, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Adıyaman, Elazığ, Osmaniye illerinden 22 farklı belediyeye iş makinası ve hizmet ekipmanlarından oluşan 33 araç hibe edildi.

Birlik Başkanımız Dr. Kadir Topbaş’ın başkanlığında; Birliğimiz Encümen Üyelerinden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım’ın da katılımıyla düzenlenen törene, araç teslimi yapılan belediyelerin başkan ve üst düzey yetkilileri katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Birlik Başkanımız Kadir Topbaş, “Çok önemli ve anlam taşıyan, dayanışmanın sembolü olarak ortaya çıkan çalışmanın sonuçlarını yansıtmak üzere bir aradayız. Günümüz dünyasında yaşayan tüm insanların kaderleri birbirine bağlı. Dünya da huzuru, barışı istiyorsak geleceğin mutlu olmasını istiyorsak hangi coğrafyada olursa olsun o bölgenin insanının mutluluğunu sağlamak bizim görevimiz” dedi.

Yerel yönetimlerin halka en yakın birimler olduğunu hatırlatan Başkan Topbaş şunları kaydetti; “Dünyada şehirlerin nüfusu giderek artmakta kırsal ve şehir dengesi artan nüfusla birlikte, bazı konularda şehirler lehine değişmekte. Yereli güçlendirmek hassasiyeti üzerinde duruyoruz.

UCLG Başkanı olarak BM’de arzu ettiğimiz şekilde; bin yıllık kalkınma hedeflerine çözüm ortağı olmak ısrarımız sonucunda yerel yönetimler 2015 sonrası kalkınma gündemindeki yerini aldı. Yerelin paydaş seçildiğini gururla ifade etmek istiyorum.

AB ile ilk defa uzun müzakereler sonucunda UCLG olarak stratejik ortaklık çerçeve anlaşması yaptık. İlk defa yerelle gerçekleşen bir anlaşma olarak ortaya çıktı. Yerel yönetimlerin çözüm ortağı olarak kabul edilmesinin bir kararıydı.

Sürdürülebilir kalkınma konusunda AB ile yapmış olduğumuz bu protokol sayesinde açılım desteği alacağımızı da burada ifade etmek istiyorum.”

 

Başkan Topbaş:“Yerel yönetimler olarak adımlarımızı insan odaklı atacağız”

Yerel yönetimler güçlendikçe, ülkenin geleceği de güçlenir diyen Başkan Topbaş, “Yasal düzenlemelere biz de TBB olarak önemli katkı sunuyoruz. Geniş kitlelere ulaşan, siyasetten uzak ve halk odaklı hizmeti sunmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Mevlana’nın “aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguya paylaşanlar anlaşır” sözlerini hatırlatan Topbaş, “Hedefimiz insan huzurunu, barışı gelecek kuşaklara aktarabilmek, burada birleşirsek anlaşırız. Medeniyetin bu kadar doruğa çıktığı bir süreçte, maalesef insanlık neredeyse ölüm döşeğinde, acı, keder ve gözyaşı var. İnsanlar topraklarından oldular, var etmek zorunda kaldılar. İnsanlar meçhule giden bir gemiye yolculuk yaptılar. Suriye yaşanan sıkıntılar, yakın yerlerde de yaşanmaktadır. Başkalarına değer vermek, lokmasını paylaşmak, tanrı misafirliği bizim kültürümüzde vardır. Ülkemiz ölümden kaçan bu insanlara kapılarını açtı ve barındırmaya çalışıyor. İnsanlarımız gelenlerin acılarını yüreklerinde hissediyor. Özellikle güneydoğu bölgemiz bu şekilde gelen misafirlerden daha fazla etkilemekte. Belediyelerimiz kendilerini seferber ettiler ancak insanı yardım konusunda daha fazla desteğe ihtiyaç var. TBB olarak biz kan ve gözyaşının aktığı, insanlığın öldüğü bu süreçte insani değerlerin unutulmadığı büyük bir milletin bireyleri olduğumuzun hatırlanması için, bölgede en çok etkilenen büyükşehir, il, ilçe ve beldelere destek vermek amacıyla çalışma başlattık. Daha önce yaptığımız araç yardımlarına ilave olarak bugün 33 araçlık bir konvoy daha gönderiyoruz” dedi.

 

“TBB, yerel yönetimler alanında bütün belediyelerin ortak olduğu en büyük yapıdır”

Başkan Topbaş ayrıca şunları kaydetti; “Yerel yönetimler olarak adımlarımızı insan odaklı atacağız. TBB kuruluşundan bugüne kadar gelişerek önemli bir noktaya geldi. Birçok bölgeye de örnek teşkil edecek adımlar atmaktayız. Muhacirlere yapılan yardımın bir farklı boyutunu da millet olarak bilmekteyiz. Geçmişte yaşanan sıkıntıların başka bir şekilde tecelli ettiğinin farkındayız. Yurttaşlarımızda elinden geleni ortaya koymaktadır. Arzumuz barış ve huzur olmasıdır. Tekrar yurtlarına dönebilmelerini ve kendi topraklarında huzur içinde yaşamlarını sürebilmelerini dileriz.

Dünya üzerinde yaşamış on milyar insan içinde zalimler de, âlimler de, güzel insanlar da oldu ama hepsi gittiler. Bugün bizler varız ama bizler de zamanı geldiğinde gideceğiz bu dünyadan. Ama gösterdiğimiz hassasiyet en büyük onur olarak kalacaktır.

İBB olarak da dünyanın neresinde bir afet varsa orada olmaya çalışıyoruz. TBB de yerel yönetimler alanında bütün belediyelerin ortak olduğu en büyük yapıdır. Arzu ediyoruz ki verdiğimiz araç gereçler orada ihtiyaçlara cevap versin. Araçlarımız hayırlı olsun ve insanlarımıza mutluluk versin başkanlarımızın da elini kolaylaştırsın.”

Tören kapsamında TBB tarafından hibe edilen iş makinası ve hizmet araçları şöyle;

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine 2 itfaiye aracı, 1 kanal açma aracı, 1 mobil mutfak; Hatay Büyükşehir Belediyesine 2 itfaiye aracı, Antakya Belediyesine 1 vidanjör; Gaziantep Büyükşehir Belediyesine 1 itfaiye aracı; Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine 1 itfaiye aracı, Dulkadiroğlu Belediyesine 1 çöp kamyonu, Onikişubat Belediyesine 1 kazıcı yükleyici; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine 3 vidanjör, 1 çöp kamyonu,  1 kanal açma aracı, 1 mobil mutfak, Akçakale Belediyesine 1 cenaze yıkama aracı, Birecik Belediyesine 1 cenaze yıkama aracı, Bozova Belediyesine 1 çöp kamyonu, Ceylanpınar Belediyesine 1 damperli kamyon, Eyyübiye Belediyesine 1 çöp kamyonu, 1 cenaze yıkama aracı, Haliliye Belediyesine 1 çöp kamyonu, Harran Belediyesine 1 cenaze yıkama aracı,  Karaköprü Belediyesine 1 çöp kamyonu, Siverek Belediyesine 1 cenaze yıkama aracı, Suruç Belediyesine 1 çöp kamyonu, Viranşehir Belediyesine 1 kazıcı yükleyici; Adıyaman Belediyesine 1 vidanjör; Osmaniye Belediyesine 1 kazıcı yükleyici, 1 çöp kamyonu; Keban Belediyesine 1 itfaiye aracı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com