NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Terör Mağdurlarına İftar

Mardin’de terör mağdurlarına iftar verilecek.

Mardin’de terör mağdurlarına camilerde iftar verilecek, terörle mücadelede şehit olan güvenlik güçleri için de hatim okunacak.

İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte ramazan ayının her manada yaşanması için çeşitli programalar düzenleyeceklerini söyledi.

PKK’lı teröristlerin saldırıları dolayısıyla ramazanı evlerinden uzakta geçiren terör mağdurları ile Suriye, Irak ve Afganistan’dan gelen sığınmacılara yönelik iftar etkinliği düzenleyeceklerini aktaran Coşkun, bütün camilerde vaaz programları yapılacağını belirtti.

Coşkun, kadın ve engellilerin de uygun şartlarda camilerde huzur içerisinde ibadetlerini yapabilmeleri için gerekli tedbirlerin alındığını ifade ederek ilçelerde de ilahi ve Kur’an programları düzenleneceğini vurguladı.

Din görevlilerinin ev ve hastaneleri ziyaret edeceğine, cezaevlerindeki programlara katılacağına işaret eden Coşkun, “Mardin’de, bu yıl ramazan ayı geçmiş yıllardan daha canlı geçecek. Midyat ve Derik ilçelerimizde bulunan sığınmacı kamplarındaki camilerimiz de hazır. Bay ve bayan din görevlilerimiz vaaz ve irşatta bulunacak.” dedi.

– “Şehitler için hatim”

Terörle mücadele şehit olan güvenlik güçleri için ramazan ayında bin 1 hatim indirileceğini ve Kadir Gecesi’nde de hatim duası merasimi düzenleneceğini söyleyen Coşkun, “Özellikle Nusaybin’de ve diğer ilçelerimizde verdiğimiz şehitlerimizin ruhuna hediye edilmek üzere ramazan ayında bin 1 hatim okunacak.” diye konuştu.

Coşkun, güvenlik güçlerinin açılan çukurları büyük bir özveri ve bedel ödeyerek kapattığını ifade ederek “İlimizin güvenliğini sağlamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor. Bizler de gönüllerde açılan çukur ve yaraları kapatmak için gayret sarf edeceğiz.” görüşünü kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.