NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Türkiye’ye oluk oluk para akacak

Hükümet, güvenilir liman arayan sermayeyi çekmek için düğmeye bastı. Türkiye’ye gelen paraya transfer kolaylığı sağlanacak, çıkışta sorun yaşanmayacak ve ek maliyet olmayacak.

Hükümet, Körfez ülkeleri başta olmak üzere dünyada kendine güvenli liman arayan milyarlarca doları Türkiye’ye çekecek tarihi bir adım atıyor. Sabah’tan Hazal Ateş’in haberine göre ekonominin dümenine oturan Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli yurtdışından gelecek para, altın, dövize üç başlıkta “güvence” vereceklerini açıkladı. 

Başbakan Yardımcısı Canikli, “Giriş-çıkış, transfer kolaylığı sağlanacak. Dövize çevirip çıkmada zorluk yaşanmayacak. Ek maliyet olmayacak. Ekonomik güvence sağlanacak” dedi. Sabah’a konuşan Başbakan Yardımcısı Canikli şu mesajları verdi: 

NET HATA KARA PARA DEĞİL 

Merkez Bankası’nın bilançosunda net hata noksan rakamı yıllık milyarca dolarlara ulaşıyor. Kesinlikle kara para değil, legal yolla gelen paralar. Bölge ülkelerden Türkiye’ye gelen kalıcı sermaye. Uzun vadeli, kalıcı ve cari açığın finansmanında sağlam bir kaynak. Türkiye’yi cazibe merkezi olarak görüyorlar. 

PARASINI GETİRE NE GÜVENCE 

Sermaye en çok geldiği ülkeden rahat çıkabilmeyi öngörmek ister. Türkiye’de kendini güvende hissetmeli, rahat olmalı. Yani dövize çevirip çıkabilmeli. Türkiye’de paraların transferinde herhangi bir sıkıntı yok. Giriş ve çıkış kolay olacak, ek maliyet olmayacak. 

SERMAYE ADRES ARIYOR 

Dünyada ciddi bir kaynak yön bulmaya çalışıyor. Özellikle Körfez sermayesi risklerini dağıtmak istiyor. Bunlar riski ortadan kaldıracak farklı sepet arıyorlar. Türkiye’yi kaynakların yönelebileceği güvenli bir liman ve bu amaç için uygun bir ülke olarak görüyorlar. 

EN KAPSAMLI REFORM PAKETİ 

Yatırımcıların mali, bürokratik sıkıntılarını giderecek en kapsamlı reform paketini yaşama geçiriyoruz. Son rötuşlardan sonra Meclis’e gönderiyoruz. 

600 MİLYONLUK DESTEK 

Yabancı yatırımcı dahil; yatırımcıların, üretim yapanların, yatırım ortamının iyileştirilmesine ve yatırımcının önündeki engellerin kaldırılmasına yönelik talep ettiği düzenlemelerin büyük bir bölümünü bu pakette yürürlüğe koyuyoruz. Bu düzenlemelerle; yatırımcıya, üreticiye ve işletmelere yıllık 600 milyon liralık kaynak aktarımı sağlamış olacağız. 

5 YILLIK EMLAK MUAFİYETİ 

Yatırım teşvik belgesi kapsamındaki binalara 5 yıl süreyle, arazilere ise yatırım teşvik belgesi süresince emlak vergisi muafiyeti getiriliyor. İnşa edilen binalardan bina inşaat ve imarla ilgili harçların alınmaması öngörülüyor. Nispi vergiye tabi kâğıtlardan sadece bir nüsha için damga vergisi ve noter harcı alınması, sözleşmelerdeki bedel artırılmasında sadece artan bedelden vergi alınması, sözleşmelerdeki cezai şartlardan damga vergisi alınmaması sağlanacak. Sermaye piyasası araçları, faizsiz finansman enstrümanlarını genişletilmesini teşvik ediyor. Yeni çıkacak faizsiz finansman araçlarında KDV, damga vergisi ve harçları açısından vergisel avantajlar sağlıyor. 

PİYASALAR DERİNLEŞİYOR 

Finans piyasalarını derinleştirecek düzenlemeler yapıyoruz. İslam ülkelerindeki sermayenin ülkemize getirilmesini sağlamak amacıyla faizsiz finans ürünlerinin yaygınlaşmasının önündeki mevzuat engelleri kaldırılıyor. Bu kapsamda, Kurumlar Vergisi Kanunu, KDV Kanunu ve Damga Vergisi ile Harçlar Kanunu’nda düzenlemeler yapılıyor. Kira sertifikası ihracına ilişkin Kurumlar Vergisi Kanunu’nda yer alan istisna yeniden düzenleniyor ve her türlü varlık ve haklar istisna kapsamına alınıyor. Kira sertifikası ihraç türlerini kapsayacak şekilde damga vergisi ve harç istisnasının kapsamı da genişletiliyor. 

EV ALAN YABANCIYA ÖZEL KANUN GELİYOR 

Türkiye’ye gelerek belli bir rakamın üzerinde konut alanlar, yatırım yapanlar oturum ve vatandaşlık alabilecek. Yabancılara vatandaşlık vererek nitelikli eleman çekilmesini öngören düzenleme ayrı bir kod kanunda düzenlenecek. Oturum izni ve vatandaşlığa geçişte yapılacak yatırımın miktarı konusunda Bakanlar Kurulu yetkili olacak. Farklı ülkelerdeki uygulamalar inceleniyor. Piyasadaki gelişmelere göre revize edilebilir. Vatandaşlık için çevre ülkelerden büyük talep var. Sadece Körfez değil, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, yakın coğrafyamız. Hem Türkiye’de yatırım yapmak hem yaşamak istiyorlar. Varlıklarını transfer de kaçınılmaz olarak beraberinde geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com