NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Whatsapp’ta PKK terörü!

Terör örgütü PKK’nın düzenlediği terör saldırıları, toplumda ”kaos” algısı oluşturmak ve halka korku yaymak isteyenleri de harekete geçirdi. Whatsapp ve Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden hızla yayılan mesajlarda, istihbarat ve emniyetin ”İ

Terör örgütü PKK’nın asker, polis ve sivilleri hedef alan saldırıları, vatandaşlara korku yayarak kaos çıkarmak isteyenleri de harekete geçirdi.

Özellikle emniyet ve istihbaratın “kaynak” gösterildiği sahte mesajlar, Facebook ve Whatsapp gibi yoğun olarak kullanılan sosyal medya mecraları aracılığıyla hızlı bir şekilde yayılıyor.

Ankara’da 35 kişinin hayatını kaybettiği terör örgütü PKK’nın bombalı araçla gerçekleştirdiği terör saldırısı sonrası yayılan bu mesajlar, yaşadığımız büyük depremlerin ardından ortaya atılan, “Belediyeden anons geçti. Şu saatte deprem olacak” mesajlarını hatırlattı. 

Türkiye’de 20 milyonu aşkın kullanıcısı olan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp üzerinden hızla Türkiye’nin dört bir tarafına ulaşan terör mesajlarında,“Bulunamayan 5 bombalı araç var. Ankara, İstanbul ve Adana’da intihar saldırısı düzenlenecek”, “İstanbul dışına çıkın, şehirde kalacaksınız da çocuklarınızı evde tutun. Bu sefer bomba değil, sokak olayları bekleniyor.” gibi hiçbir dayanağı olmayan ifadeler yer alıyor.

Özellikle sonuna “Lütfen bunu eşinize dostunuza yayın” notu düşülen mesajlar, sosyal medyada hızla yayılıyor.

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU: İTİBAR ETMEYİN

Öte yandan Brüksel’deki AB zirvesi öncesi açıklamalarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu da konuyla ilgili olarak, “Sosyal medya üzerinden halkı kaosa veya karamsarlığa düşürecek şekilde yapılan yayınlara da kimsenin itibar etmemesi gerekir” dedi. 

İşte sosyal medyada hızla yayılan sahte mesaj örnekleri:

Arkadaşlar, panik yaşamayın ancak sizlerle paylaşmak durumundayım. İmkanınız varsa perşembe akşamından itibaren ailenizle İstanbul dışına çıkın. Şehirde kalacaksanız cuma günü ve haftasonu özellikle çocuklarınızı evde tutun. Bu sefer bomba değil, sokak olayları ve çatışma bekleniyor. Dün sadece Fatih’te baskın yapılan bir evden 175 tane kalaşnikof çıkmış durumda. Kaç hücre evi olduğu ve ne kadar yığınak yapıldığı tahmin dahi edilemiyor. 48 saattir sürekli ev operasyonları yapılıyor ancak çok fazla semtte ve dağınık olarak bulunuyorlar. Kendi aralarında “Sur İstanbul’a geliyor” şeklinde haberleşiyorlar. Öyle Bağdat caddesi, Moda, Nişantaşı diye kendinizi rahat hissetmeyin. Diyarbakır’da ki asker kardeşimizden gelmiştir. Sur’da askerler teröristleri yakalamış, konuşturmuşlar. İstanbul’a 19 tane bomba yerleştirmişler. Ankara’da olan patlamanın devamı gelecekmiş.

Ailelerinize söyleyin bu olayı yaysın. Pazarlar, AVM’ler, metrolardan uzak durun demiş. 20 Mart’ta kan gölüne çevirecekler ortalığı demişler. Karışacak ortalık, olmasa bile temkinli olun. 

19 Mart Cumartesi saat 16.30 civarında “Eskişehir yolu, Kentpark-Cepa” taraflarında bombalı saldırı bekleniyor. Herkesin uzak durmasını tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com