NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Yazar Fatma Çetin Kabadayı’ya Onur Ödülü Verildi

Merkezi Ankara’da bulunan Birleşen Yürekler Derneği Başkanı Yasemin Meydan’ın Yaşayan Sanat Değerlerimiz Projesi kapsamında Eğitimci Yazar Fatma Çetin Kabadayı’ya Onur Ödülü taktim edildi.

Ankara Kabakçı Konağı’nda yapılan, sunumunu Şair Rıfat Çakır’ın yaptığı programa çok sayıda şair, yazar, bestekâr ve ozan katıldı. Programda Eğitimci yazar Fatma Çetin Kabadayı hakkında konuşan Birleşen Yürekler Dernek Başkanı Yasemin Meydan Yeşilhisar “Genç yaşına rağmen, ömrünü sanata adayarak kırk esere imza atan üretkenliği, kaliteli kalemi ile gurur duyduğum yazarımıza 2015 yılının en üretken yazarı olduğu için Onur ödülü vermekten ve kendisini burada ağırlamaktan onur duyuyorum, yolun açık olsun güzel yürekli kardeşim,” dedi.

 

Toplantıda Kansere Gülümse Dernek Başkanı Selahattin Kaplan, Aile İçi İletişim ve Toplumsal Sorunlar Dernek Başkanı Zeynep Şahan, Şair-Tiyatrocu Efkan Ötkün ve Şair-yazar Fahrettin Alay’da söz alarak Yazar Kabadayı hakkında düşüncelerini dile getirdi.

 “Böylesine saygıdeğer bir kalemi, .çalışkan bir temsilciyi, mükemmel bir dostu tanımaktan mutluluk duyuyoruz, o hem iki çocuk annesi bir öğretmen hem eğitimci hem usta bir yazar hem de iyi bir temsilci,” şeklinde konuşuldu.

(Fotograf: Birleşen Yürekler Dernek Başkanı Yasemin Meydan bir açılış konuşmasında…)

Toplantı katılımcı şairlerin şiirlerini okumalarıyla, saz ustalarının notalarıyla can bulduktan sonra Birleşen Yürekler Dernek Başkanı Yasemin Meydan Yeşilhisar, Yazar Kabadayı’ya Onur Ödülünü İLESAM Başkan Yardımcılarından Şair-Yazar Durak Turan Düz tarafından takdim edilmesini istedi. Yazar Kabadayı’ya Plaketinin ardından Birleşen Yürekler Derneği Madalyası ve teşekkür belgesi de takdim edildi. Birleşen Yürekler Derneği Başkanı Yasemin Meydan Yeşilhisar tüm katılımcı dostlarına bu güzel ve anlamlı akşama eşlik ettikleri için teşekkür ederek toplantıyı hatıra fotoğrafı çekimiyle noktaladı.

Birleşen Yürekler Derneği, faaliyetlerine Ankara’da devam etmekte olup büyük projlere imza atan adımlarla, çeşitli ve farklı etkinlikler ile adından sıkça ve gıpta ile söz ettirmektedir.

 

Tarih: 28 Mart 2016

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com