NefesPanel.com

Wep tasarım
Bedava site

Watsapp
0541 684 4535

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Yazar Kabadayı,İvrindi Müftüsü Ali Refik Demirel’i ziyaret etti

Eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı İvrindi İlçe Müftüsü Ali Refik DEMİREL’İ ziyaret ederek İmam-ı Rabbani Hazretlerinin hayatını anlattığı Bir Başka Vakit-Bir Aşka Vakit isimli romanını takdim etti.

Bir Başka Vakit romanını kaleme alış hikâyesini anlatan Yazar Fatma Çetin Kabadayı, “Bu romanı yazmak bana çok şey kazandırdı. Allah’a kul ve insan olarak eksiklerimizi tamamlamamız için ne kadar az çaba harcadığımızı ve vaktimizin ne kadar az olduğunu yeniden anladım,” şeklinde konuştu.

2012 Eylül ayında İvrindi Müftüsü olarak göreve başlayan Ali Refik Demirel bu ziyaretten memnun kaldığını dile getirerek “Romanınızı okumak istiyordum, duymuştum,” dedi.  İvrindi’deki Kur’an Kursları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Müftü Ali Refik Demirel,  “İlçemiz küçük ama oldukça faaldir. Merkez yatılı Kur’an Kurslarımız örgün olarak faaliyet göstermektedir. Bunun dışında Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyen belirli sayıda istekli öğrencilerimize de uygun şartlar oluşturularak ders verilmektedir. İnsan sevdiklerine hangi amaç için yaratıldığını hatırlatmak, onu korumak, kollamak ister. Biz de bunu elimizden geldiğince yapmağa gayret ediyoruz,” dedi.

Yazar Fatma Çetin Kabadayı günün anısına İlçe Müftüsü Ali Refik Demirel ile hatıra fotoğrafı çektirdi. “Müftümüzü tanımaktan onur duydum, kısa sohbetimiz esnasında birçok bilgi edindim, teşvikleriyle yeni ve faydalı kararlar aldım. İki yıl öncesine kadar Nevşehir İl vaizi olarak görev yapan kardeşim Mehmet Çetin’i de tanıyor olması beni gururlandırdı. Böylesine bilinçli, azimli bir insanın ilçemizde görev yapmasından İvrindi adına mutluyum,” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.
Hotline
Bilgi : info@nefespanel.com